ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553470754, active_ip = '54.87.18.165', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'tmbhhnt78jblndburvqllj7961'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.87.18.165'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2210
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 638 WHERE article_id = 2210 LIMIT 1
---
Dział księgowo – kadrowy
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 30 Sep 2014

Dział księgowo – kadrowy

W dużych firmach często można spotkać dział księgowo – administracyjny, czyli szeroko rozumianą księgowość, zajmującą się przede wszystkim finansami przedsiębiorstwa.

Ogólnie wiadomo, że finanse to priorytetowy element każdej jednostki, dlatego też większość właścicieli firm zwraca uwagę na kompetencje i doświadczenie zatrudnianych w tym dziale osób. W wielu przypadkach pomocne okazuje się biuro rachunkowe, czyli zewnętrzna jednostka, pozwalająca na częściową realizację zadań finansowych.

trans.gif
Analizując działalność finansową firmy, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na szeroko rozumiane rozliczenia, dotyczące praktycznie wszystkich działów. W praktyce oznacza to, że dział księgowy zobligowany jest do wyliczenia realnych wynagrodzeń dla konkretnych pracowników, z uwzględnieniem ewentualnych potrąceń i pomniejszeń finansowych, a także przygotowywani dokumentów, do których należą PIT-y tudzież rożnego rodzaju deklaracje i zeznania podatkowe. W rzeczy samej są to elementy finansowe, których wymaga skarbówka, stanowiąca nadrzędną instytucję kontrolną wobec wszystkich przedsiębiorstw.

Rozwiązaniem, na które warto zwrócić szczególną uwagę są szeroko rozumiane umowy, które powinny być zgodne z ogólnymi wytycznymi i wymogami finansowo – biurowymi. Szczególną uwagę należy także zwrócić ma szeroko rozumiane podatki, które zazwyczaj kojarzą się z koniecznością regulowania zobowiązań finansowych wobec fiskusa.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż Urząd Skarbowy poza szeroko rozumianą kontrolą finansową okazuje się także pomocną instytucją, służącą radą w wielu sytuacjach wymagających dodatkowych działań. W praktyce oznacza to, że każdy właściciel firmy tudzież kompetentna osoba ma prawo zwrócić się z prośbą o pomoc do Urzędu Skarbowego, a obowiązkiem tej jednostki jest rozwianie wszelkich wątpliwości i wskazanie właściwego kierunku działania.

Przeczytano 637 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA