ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480650, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 165
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 612 WHERE article_id = 165 LIMIT 1
---
Firma sprzatająca - jak dobrze wybrać?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 20 Aug 2014

Firma sprzatająca - jak dobrze wybrać?

Wybranie dobrze działającej firmy sprzątającej nie należy do łatwych zadań. Choć na rynku wiele jest ofert osób sprzątających, nie wszystkie one oferują podobny poziom wykonania usługi. Jakimi wyznacznikami należy się kierować przy dokonywaniu wyboru?

Przede wszystkim, nie należy stawiać tylko na cenę usługi. Choć wizja niskiej wypłaty może kusić, należy zastanowić się, jakie jest źródło tak niskiej stawki. Może okazać się, że firma sprzątająca dopiero wchodzi na rynek i zależy jej na zdobyciu klientów, ale możliwe jest także, że ma ona w branży złą opinię i niskie stawki mają ratować budżet. Opinię o danej firmie najlepiej jest zweryfikować w internecie. Jeśli przedsiębiorstwo wykonywało dotąd zadania w sposób zły, niefachowy i niesatysfakcjonujący – z pewnością byli klienci napiszą o tym na którymś z forów lub blogów.

Dobra firma sprzątająca potrafi przedstawić referencje oraz listy polecające od poprzednich zleceniodawców. Dzięki nim można szybko dowiedzieć się, jakie cechy były dla byłych pracodawców najistotniejsze i dlaczego polecają kontakt z tą firmą. Także na stronie internetowej firmy sprzątającej najczęściej odnaleźć można nazwy firm z którymi współpracowano, najlepiej uzupełnione o dodatkowy komentarz.
Także dzięki stronie internetowej można sprawdzić ogólną kondycję firmy. W sposób szybki i łatwy dowiemy się m.in. ile osób jest zatrudnionych na stałe, czy w kadrach znajdują się osoby do zadań specjalnych (np. mycie okien na zewnątrz wieżowców), a także szczegółów wyposażenia. Firmy o dobrej renomie stawiają na wykorzystanie dużych pojazdów myjących samojezdnych, urządzeń parowych czy profesjonalnych odkurzaczy. Istotne są także wykorzystywane specyfiki chemiczne.

Przeczytano 611 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA