TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 14 Oct 2015

Sklep z asortymentem żeglarskim

thumb_brass-nautical-sextant-692733_640.Sprzęt żeglarski - osprzęt żeglarski

Sklep żeglarski szekla specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej sprzętu żeglarskiego, czyli wszystkiego tego, co sprawia, że łódka płynie,. i to w dodatku w wyznaczonym przez nas kierunku (przynajmniej z grubsza rzecz biorąc). Pod adresem www.osprzetzeglarski.eu znajdziemy osprzęt żeglarski różnego rodzaju, począwszy od okuć jachtowych, kabestanów i kotwic poprzez sprzęt ratunkowy aż po elektrykę i mapy. 

Cały sprzęt żeglarski, jaki możemy tam zakupić, dobierany jest przez aktywnych i doświadczonych żeglarzy, na podstawie ich osobistych doświadczeń z żeglowaniem. Możemy więc być pewni, że to, co oferują i firmują, nazwijmy to "własną gębą", sprawdzi się w każdych warunkach i nie odmówi nam posłuszeństwa w połowie rejsu, zmuszając nas do wezwania pomocy i ponoszenia jej kosztów (nawet politycznych - nie tak dawno było wszak głośno o niewielkiej łódce, na której sygnał SOS wynurzyła się rosyjska atomowa łódź podwodna).

Co więcej, ludzie spod znaku www.osprzetzeglarski.eu nie tylko sprzedają sprzęt, ale też chętnie służą radą w doborze najbardziej odpowiedniego do konkretnej łodzi. Jeśli więc mamy wątpliwości, która opcja jest w naszym przypadku najlepsza, zawsze możemy liczyć na ich porady i doświadczenie.

Co dokładnie znajdziemy w ofercie?

Jak już wspomnieliśmy - prawie wszystko. A jak czegoś nie znajdziemy - dopytajmy, pewnie da się zrobić. W dostępnej na stronie ofercie znajdziemy przede wszystkim:

  • okucia jachtowe, przelotki, przeguby, sworznie, zawleczki, karabińczyki, szekle i tym podobne, niepozorne, acz niezbędne gadżety,
  • sprawdzony, bezpieczny i pewny sprzęt ratunkowy różnej maści - od tak prostego patentu, jak gwizdek, aż po zaawansowane pneumatyczne kamizelki ratunkowe, a także koła, podkowy i pławy,
  • elementy ożaglowania: pełzacze, listwy, plastikowe szekle i tym podobne. A jeśli coś pójdzie nie tak i potargamy żagle, zawsze możemy dokupić zestaw igieł do ręcznych napraw oraz nici poliestrowe albo polipropylenowe,
  • literatura żeglarska, czyli przede wszystkim dobre, aktualne mapy, a także przewodniki i inne książki,
  • rękawiczki żeglarskie, żeby nasze dłonie wciąż nadawały się do użytku po zejściu na ląd,
  • różne typy chemii jachtowej, od takich podstaw jak aceton, poprzez farby, maty, i różnego rodzaju czyściki do poszczególnych elementów: laminatu, pleksi itp. Co więcej, maj nawet spray przeciw pająkom, co pewnie ucieszy panie żeglarki, nie przepadające za pasażerami na gapę (zwłaszcza takimi z nadmiarową liczbą nóg).

sklep żeglarski - osprzęt żeglarski

Przeczytano 601 razy.

4.0/5(2 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA