ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558481691, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 169
---
Zasilanie w budynku
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 20 Aug 2014

Zasilanie w budynku

Nie sposób przecenić jakie znaczenie ma w życiu współczesnych społeczeństw prąd elektryczny. Chyba już nikt nie wyobraża sobie bez niego życia. Brak prądu może nastąpić np. w czasie śnieżycy czy innej nawałnicy lub burzy czy przypadku zwykłej awarii w elektrowni.  Nowoczesne, inteligentne budynki w całości są oparte na zasilaniu w energie elektryczną nic więc dziwnego, że gdy braknie prądu to krok od tragedii gdyż taki budynek nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Nic więc dziwnego, ze w budynkach tego typu konstruktorzy przewidzieli awaryjne zasilanie, bez którego inteligentne budynki nie miały by racji bytu. Prąd w razie awarii czerpany jest z akumulatora.

Zasilanie awaryjne jest również niezbędne w takich instytucjach jak szpitale gdy od prądu zależy często ludzkie życie lub w zakładach przemysłowych gdzie brak prądu spowodować by mógł ogromną awarię i starty finansowe. Takie zasilanie awaryjne konieczne jest także w inteligentnych budynkach gdzie zarządzanie nimi oparte jest na prądzie elektrycznym. Gdy następuje przerwa ulega zaburzeniu praca wszystkich czujników i wskaźników. Jest to bardzo niebezpieczne i uciążliwe. Dlatego w czasie przerwy  w zasilaniu włącza się zasilanie awaryjne. W przypadku nowoczesnych budynków od prawidłowego zasilania elektrycznego zależy również ciepło w budynku jak również dostawa ciepłej wody czy klimatyzacja. W budynku takiego typu wszystkie instalacje działają jak naczynia połączone. A nadrzędną odgrywa zasilanie elektryczne. Dlatego zasilanie awaryjne jest konieczne by zapobiec sytuacjom kryzysowym, które mogą mieć miejsce.

Przeczytano 331 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA