TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Świadomość budowlana w Polsce

Wszelkie badania a także sondaże wskazują, iż Polacy nadal nie są świadomi wielu różnego rodzaju niebezpieczeństw oraz zagrożeń, jakie czyhają na nich w ich własnych domach oraz mieszkaniach. Można więc śmiało wyprowadzić wniosek, że Polacy, mimo że przejawiają niejaką ambicję do miana społeczeństwa naprawdę cywilizowanego, nadal nie wiedzą, jak należy dbać o pomieszczenia, w których mieszkają.

Owe badania oraz sondaże, o których powyżej wspominałem, podają na przykład że niewielu Polaków interesuje się tym, w jakim stanie znajdują się przewody wentylacyjne w ich mieszkaniach, zaś wszelkiego rodzaju spółdzielnie mieszkaniowe, nie poddawane żadnej presji ze strony lokatorów, nie zdołały wykształcić w sobie nawyku regularnego i kompetentnego sprawdzania stanu owych instalacji. Tymczasem specjaliści wskazują, że owe przewody wentylacyjne nierzadko bywają prawymi rezerwuarami różnego rodzaju niebezpiecznych grzybów oraz bakterii. Lekarze dowodzą, że mieszkanie w mieszkaniu, w którym powietrze jest mniej lub bardziej poważnie skażone zarodnikami grzybów, jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, a zwłaszcza dla zdrowia naszego układu oddechowego. Tymczasem rozwiązanie tych problemów wcale nie jest jakoś specjalnie skomplikowane, tak naprawdę wystarczyłoby aby spółdzielnie lub sami lokatorzy od czasu do czasu korzystali z pomocy specjalistycznych firm i podmiotów, które zajmują się oczyszczaniem wszelkiego kanałów czy przewodów wentylacyjnych. Wbrew pozorom, takie usługi wcale nie należą do rzeczy drogich.

Przeczytano 591 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA