TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 24 Sep 2014

Świece w szkle

Bardzo popularne i powszechnie lubiane, stają się zapachowe świeczki, znajdujące się w szkle. Wynika to z prostego faktu - tego typu produkty są bardzo praktyczne, nie trzeba wkładać świeczki do specjalnie wcześniej kupionego świecznika, nie trzeba starać się o specjalne podkładki. Nie kopcą ani nie ma niebezpieczeństwa, że gdzieś spadnie kropla wosku. Na pewno jest to wielka wygoda. Zamiast tego można szybko zacząć cieszyć się pięknym aromatem spalanej zapachowej świeczki. Dodatkowo po wypaleniu się świeczki, zyskujemy opakowanie, w którym mogą znaleźć się kolejne pachnące podgrzewacze. Są bardzo wygodne, przy aromaterapii - dobrze się ich używa, a dzięki swojej formule pachną bardzo intensywnie.
Świece w szkle poza formą, nie różnią się niczym od innych świeczek. Mogą występować jako zwykłe białe, parafinowe świeczki, ale mogą też występować w formule zapachowej. Wszystkie popularne zapachy dostępne są w szkle. Dzięki temu możemy cieszyć się kwiatowymi aromatami, takimi jak róża, lawenda, bez, tulipany. Mogą być to też wonie owocowe: jabłko, winogrona, gruszka, porzeczka, malina. Bardzo popularne są też zapachy kojarzące się z napojami czyli kawa, zielona herbata, cola. Do łazienki można zdecydować się na świeczki o leśnych zapachach: sosna, jodła, modrzew. Na ogół nie ma dużego problemu, aby kupić świece w szkle. Można je dostać w sklepach z prezentami, w drogeriach, w dobrze zaopatrzonych marketach. Często pojawiają się też w sklepach, nastawionych na prezenty. Czy jest w końcu lepszy prezent, niż zapachowa świeczka, która pięknie pachnie?

Przeczytano 721 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA