TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Szambo czy przydomowa oczyszczalnia ścieków?

oczyszczalnia_1.jpeg

Mieszkanie w domku jednorodzinnym to tylko pozornie sielanka. Bliskość przyrody, relatywnie duży metraż i poczucie wolności o często wymieniane zalety. Niestety, wszystkie te pozytywy mają swoje ciemne strony. W poniższym artykule przyjrzymy się problemom związanym z instalacją sanitarną. 

Jeśli nasza działka nie ma podłączanej kanalizacji (co na obszarach podmiejskich zdarza się bardzo często) musimy stanąć przed wyborem: przydomowa oczyszczalnia ścieków czy szambo?

czytaj cały artykuł

Przeczytano 364 razy.

Oceń jako pierwszy

Otomeble.pl – oto szafka na buty

thumb_szafkazbutami.jpgMarylin Monroe powiedziała kiedyś, że pieniądze szczęścia nie dają – dopiero zakupy. Faktem jest, że niewiele rzeczy poprawia nam humor równie skutecznie, jak kupienie sobie czegoś fajnego - szczególnie, jeśli jest to coś lekko zbędnego, co sprawia, że wyglądamy i czujemy się świetnie. A więc, drogie panie i panowie (no, bądźmy szczerzy – raczej panie) przyznajcie się, ile razy taką właśnie rolę spełniły nowe buty? I gdzie je teraz wszystkie trzymacie?

czytaj cały artykuł

Przeczytano 435 razy.

5.0/5(2 votes)

Hokery i inne bajery

thumb_3385469984_06e1c10e7a.jpgCzym jest hoker? Najprościej mówiąc, jest to siedzisko o bardzo wysokich nogach, przeznaczone do ustawienia przy próżnego rodzaju wysokich blatach, barach, ladach oraz recepcjach. Jeszcze kilkanaście lat temu, hokery były meblami zarezerwowanymi wyłącznie dla hotelowych lobby oraz barów. Obecnie jednak stanowią coraz bardziej popularny element wystroju naszych domów i mieszkań, zaś różnorodność stylów i form jakie reprezentują, powoduje, że pasują właściwie do każdego rodzaju wnętrza. Urządzając własne lokum czy też przeprowadzając remont, warto zatem rozważyć zakup tego typu krzeseł, gdyż pozwalają on na radykalną zmianę stylu przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, a przy tym są bardzo funkcjonalne i uniwersalne. W zależności od naszych upodobań, a co za tym idzie, charakteru naszego mieszkania, możemy zdecydować się na hokery eleganckie albo awangardowe, o nogach wykonanych z drewna lub metalu.czytaj cały artykuł

Przeczytano 318 razy.

5.0/5(1 votes)

Czyszczenie tapicerki meblowej.

tapczan_1024.jpg

Pranie poszyć tapicerskich naszych mebli nie należy do zadań prostych. Tapicerki nie da się po prostu wyprać w automacie tak jak robimy to z naszymi ubraniami. Wobec tego jesteśmy zmuszeni użyć innego sposobu. Jest wiele środków piorących do tapicerki i dywanów, dostępnych na rynku które można nabyć w markecie.

Jeżeli zabrudzenia są świeże to samodzielne pranie z użyciem ogólnodostępnej chemii domowej pewnie przyniesie lepszy albo słabszy efekt wizualny. Gdy nasze obicie meblowe jest zrobione z jasnego materiału na którym wyraźnie można zauważyć wszystkie zabrudzeń, na dodatek pośród domowników są dzieci czy też zwierzaki, u których może być różnie z utrzymaniem porządku, wówczas nasza tapicerka meblowa może nie być w najlepszym stanie.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 339 razy.

4.0/5(1 votes)

Mycie okien - jaki jest najlepszy sposób?

window-163694_1280.jpg

Mycie okien czasami wydaje się syzyfową pracą. Mimo naszego wysiłku, z pozoru czyste szyby pod światło mienią się przeróżnymi mazami i smugami... Wśród naszych rodzin (zwłaszcza babć) i znajomych znajdziemy zwolenników przeróżnych metod mycia okien. Jedni zachwalają jakiś specjalny płyn, inni ocet, a jeszcze inni magiczne ściereczki... Jak rozeznać się w tym wszystkim? Która z metod jest najskuteczniejsza? Czy może wszystkie mają porównywalną skuteczność?

czytaj cały artykuł

Przeczytano 327 razy.

Oceń jako pierwszy