ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480230, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 376
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 574 WHERE article_id = 376 LIMIT 1
---
Blendery - niezbędny sprzęt w każdej kuchni
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 8 Sep 2014

Blendery - niezbędny sprzęt w każdej kuchni

Dziś każda pani domu patrzy jakby sobie umilić i ułatwić wykonywanie, codziennych czynności w swojej kuchni. Męczy cię gotowanie, a przygotowanie surówki, czy sosu do niej jest niezwykle uciążliwe i monotonne. Dziś nie musimy mieć już takiego problemu, wystarczy zaopatrzyć swoją kuchnię w sprzęt wysokiej jakości. Taki sprzętem, który pomoże nam w codziennym gotowaniu są blendery. Blender to nic innego jak pewnego rodzaju robot kuchenny. Blendery posiadają wiele przydatnych funkcji. Mianowice przy ich użyciu możemy posiekać swobodnie każde niemalże warzywa, i to na jaką porcje chcemy, mogą być one mocno zmielone, lub posiekane na małe kawałeczki. Wszystko zależy od użytej końcówki, są one dołączane do każdego blendera. Blender pomoże nam w przygotowaniu sosów, czy ciast.

Swobodnie możemy z nim pracować, cały sprzęt jest najwyższej jakości. Warto jest zaopatrzyć się w taki sprzęt, gdyż mamy duże możliwości, przy jego użyciu. Również, jeśli chodzi o samo mycie, nie jest to nic trudnego, wystarczy wyjąć brudną misę, i włożyć ją do wody, wszystko gładko i szybko schodzi. Dodatkowo noże, które służą do siekania są również bardzo proste w utrzymaniu czystości, nie rdzewieją więc i nasz sprzęt będzie działał dłużej. Blendery możemy zakupić w różnych kształtach i długościach. Wszystko uzależnione jest pod naszych oczekiwań, nie jest to drogi produkt więc każdego na niego stać. Dzięki użyciu blendera codzienne gotowanie zacznie być przyjemne, a surówka nie sprawi nam najmniejszego problemu.

Przeczytano 573 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA