ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558478696, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
Budowa Articles (Page 2)
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Schody kamienne

Materiały naturalne, które wykorzystywane są w domu, niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Obok drewna, najbardziej popularny jest kamień, wykorzystywany m.in. jako materiał do tworzenia schodów – tych wewnętrznych i zewnętrznych. Jeżeli więc budujemy dom posiadający kondygnacje, koniecznie musimy wziąć pod uwagę ten budulec, który nie tylko da nam wieloletnią trwałość, ale i wspaniały wygląd wnętrza.


czytaj cały artykuł

Przeczytano 363 razy.

Oceń jako pierwszy

Budujemy modny dom i tworzymy piękny ogród.

Bardzo wiele osób marzy o tym, aby wybudować wspaniały, komfortowy dom, który oczywiście będzie otoczony pięknym ogrodem. Jeśli mamy szansę owe marzenia zrealizować, warto przyjrzeć się bliżej obecnym trendom w budownictwie. Co jest obecnie modne i wygodne jednocześnie? W jaki dom najlepiej zainwestować i jak urządzić ogród?

czytaj cały artykuł

Przeczytano 588 razy.

Oceń jako pierwszy

Kilka słów o nieruchomościach poza miastem.

Kiedy zaczynają się pierwsze ciepłe dni każdy ma ochotę wyjść z domu i wyjechać poza miasto, zwłaszcza jeśli mieszka w samym centrum. Bardzo wiele osób coraz to częściej myśli o zakupie jakiejś nieruchomości poza miastem, aby móc tam w ciszy i spokoju rozkoszować się piękną pogodą i miło spędzić czas wraz z rodziną i przyjaciółmi. Chcąc zdobyć jakąś nieruchomość sięgamy do prasy czy Internetu, pytamy także wśród znajomych czy nie słyszeli o jakimś małym domku z ogródkiem na sprzedaż. I choć taki domek nie ma służyć nam do mieszkania, bardzo często decydujemy się na domek bardziej luksusowy, a nie na taki jak na pewno jeszcze każdy z nas kojarzy z czasów PRL.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 476 razy.

Oceń jako pierwszy

Co kryje się pod nazwą mieszkań kompaktowych?

Każdy kto miał okazję mieszkać w starych kamienicach czy też w słynnych blokach z tak zwanej wielkiej płyty, albo i nadal mieszka, na pewno doskonale wie o tym, czym są tak zwane pokoje przechodnie. W takim układzie pomieszczeń niezwykle trudno było wygospodarować jakieś osobne pomieszczenie, zatem jakiś pokój pozostawał właśnie pokojem przechodnim. Funkcjonalność tego rodzaju ułożenia mieszkania pozostawia bardzo wiele do życzenia i jest niczym innym jak zwykłym marnowaniem przestrzeni, za którą my musieliśmy czy też musimy nadal płacić, a tak na dobrą sprawę mówiąc wprost - nic z tego nie ma.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 502 razy.

Oceń jako pierwszy

Popularne rodzaje ogrzewania.

Któż z nas nie marzy o własnym domu? Otóż, jest to marzenie bardzo wielu z nas. Prawda jest jednak taka, że ów własny dom należy odpowiednio urządzić, bo przede wszystkim musi on być miejscem dla nas bardzo wygodnym, funkcjonalnym oraz bezpiecznym bez względu na porę roku i pogodę. Dlatego też warto poruszyć taki temat jak ogrzewanie domu, które jest rzeczą szczególnie ważną w miesiącach zimowych i jesiennych. Ogrzewanie w jakie zainwestujemy musi być właściwe dobrane do naszych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 354 razy.

Oceń jako pierwszy