TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Najnowsze rozwiązania przy budowie domu

Budowa domu wiąże się oczywiście z podjęciem bardzo wielu, niezwykle ważnych decyzji. Znaczną role odgrywa przede wszystkim wybór odpowiedniej i najbardziej dla nas właściwej technologii. Na chwilę obecną możliwe są niezwykle nowoczesne rozwiązania, wprost dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Pomimo tego, że wciąż ogromna liczba ludzi decyduje się na wybór technologii tradycyjnej i murowanej, warto podkreślić, że coraz większą popularnością cieszą się metody alternatywne, bardziej nowoczesne, które umożliwiają w znacznej mierze wybudowanie domu w sposób szybszy i tańszy.

Jakie nowoczesne technologie można obecnie zastosować? Popularne okazują się ściany jednowarstwowe, które są wznoszone z jednej warstwy materiału budowlanego, pełniącego funkcję nośną oraz termoizolacyjną zarazem. Niezwykle cenione są przede wszystkim ściany jednowarstwowe murowane z pustaków ceramicznych. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na utrzymanie chłodu latem oraz zachowanie ciepła zimą. Inną, niezwykle popularną ostatnimi czasy technologią, okazuje się wznoszenie domów ze styropianu. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na znaczne obniżenie kosztów całej budowy domu. W takim przypadku jednak niezwykle ważne jest przygotowanie fundamentów oraz odpowiednie wypoziomowanie. Jeszcze innym nowoczesnym rozwiązaniem okazują się ściany dwuwarstwowe, bądź trójwarstwowe, które są ocieplane od zewnątrz. W przypadku ścian trójwarstwowych, każda z warstw pełni inną funkcję. Jest zatem warstwa nośna, ociepleniowa oraz osłonowa.

Przeczytano 535 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA