ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1555916400, active_ip = '3.80.128.196', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'bn42vcbq1aeg3hk74sfkbkgtu6'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.128.196'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 671
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 376 WHERE article_id = 671 LIMIT 1
---
Schody marmurowe
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 2 Oct 2014

Schody marmurowe

Marmur od zawsze budził podziw u ludzi, którzy mieli z nim styczność. Wielu uważa, że jest to najbardziej efektowny rodzaj kamienia, który często jest wykorzystywany w domu, np. jako podłoże, parapet czy nawet schody. W tym artykule zajmiemy się tymi ostatnimi, bo wybór wierzchniego materiału jest bardzo ważny, a marmur może mieć ogromny wpływ na urozmaicenie wnętrza i wygląd schodów.

Przed dokonaniem wyboru materiału i zdecydowaniu się na marmur, warto pamiętać o tym, że schody będą posiadały takie właściwości jak i on. Kamień ten charakteryzuje się przede wszystkim tym, że traktowany jest jako minerał ozdobny, który jeśli już ma być używany w domu, to tylko w większych pomieszczeniach. Stawiając marmurowe schody w skromnym miejscu o niewielkiej powierzchni, mogą one dać efekt odwrotny do zamierzonego. Warto pamiętać, że materiał ten będzie błyszczał, nawet jeżeli ulegnie procesom matowienia i wzory jakie się na nim znajdują, nie pasują do wszystkich rodzajów podłóg czy ścian. Oczywiście alternatywą jest wybór takiego rodzaju marmuru, który będzie posiadał jednolitą barwę bez jakichkolwiek „dodatków”.

Warto powiedzieć nieco więcej o właściwościach fizycznych i, co ważniejsze, chemicznych takich schodów. Problemem może być ich śliskość, co jest szczególnie istotne, gdy będą z nich korzystać dzieci lub osoby starsze. Jeżeli chodzi o cechy chemiczne – marmur nadaje się jedynie do wykorzystania wewnątrz, bowiem jest bardzo podatny na wilgoć oraz zmienne warunki pogodowe. Jak widać występuje kilka wad, do których można jeszcze zaliczyć regularną i częstą pielęgnację, jednak marmur to wspaniały kamień, który odpowiednio dobrany może dać nam wiele radości i upiększyć wnętrze domu.

Przeczytano 375 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA