ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480762, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'a8erv85girc8ndbi59prfor9j6'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 434
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 611 WHERE article_id = 434 LIMIT 1
---
Czy cena zawsze jest wyznacznikiem jakości sprzętu AGD?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Czy cena zawsze jest wyznacznikiem jakości sprzętu AGD?

Pytanie postawione w temacie jest naprawdę bardzo ciekawe i z pewnością też warte rozpatrzenia. Dlaczego? Bo tak się składa, że odpowiedź na nie nie jest równoznaczna. Faktycznie tak przyjęło się sądzić, że im droższy produkt, tym lepszej jest jakości, jest bardziej godny zaufania. Zarówno produkt jak i określone usługi. Przykładowo sprzęty domowe i ogólnie różne elementy domowego wyposażenia czy chociażby ekipa remontowa.

I tak jeśli kupujemy na przykład nową lodówkę to płacimy faktycznie za producenta, bo im bardziej znany i szanowany tym cena produktu jest wyższa. Ale to nie wszystko. W przypadku akurat lodówek jest tak, że płacimy dodatkowo za standard i klasę oszczędności. Jeśli jest to lodówka dobra o tyle, że jest nowoczesna, czyli na przykład posiada system no frost i jest bardzo energooszczędna to jej wysoka cena jest zrozumiała. Analogicznie rzecz wygląda w przypadku takich sprzętów jak pralka, zmywarka czy piekarnik i płyta elektryczna. Kolejna grupa produktów do porównania to chociażby materiały budowlane. Płytki ceramiczne pochodzące od znanego producenta są zazwyczaj droższe, ale często też wykazują się przykładowo większą odpornością na ścieranie. Wszelkie farby do ścian - droższa farba faktycznie ze względu na swój specyficzny skład może być bardziej trwała i odporna na uszkodzenia, bardziej wydajna, a także łatwiej można ją rozprowadzić a tym samym jest po prostu lepsza od swojego tańszego odpowiednika. Przykłady tego typu można by mnożyć.

A co z wynajęciem ekipy remontowej i cenami za tę przyjemność? Oczywiście ceny ekip i poszczególnych czynności przez nie wykonywanych są bardzo rozmaite. Zazwyczaj im bardziej znana firma, która ma wiele sukcesów na swoim koncie tym więcej sobie zażyczy. Ale nie jest to regułą! Prawda jest taka, że firmę budowlaną czy remontową może założyć praktycznie każdy, a jeśli ktoś dodatkowo będzie chciał sobie szybko dorobić to może ustalić ceny bardzo wysokie, które nie zawsze będą pokrywały się z jakością świadczonej usługi. W takich firmach niejednokrotnie pracują ludzie z przypadku, którzy fachu uczą się popełniając błędy podczas remontowania naszego domu! Zatem cena choć często jest wyznacznikiem jakości to na pewno nie zawsze i trzeba o tym pamiętać. A co do firmy, to zawsze dokładnie sprawdzajmy kogo chcemy wynająć, bo oszczędzimy sobie dzięki temu wielu kłopotów.
a

Przeczytano 610 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA