ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558481326, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 693
---
Jak dobrać kolor fugi
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 3 Oct 2014

Jak dobrać kolor fugi

Remontując mieszkanie i pragnąc zmienić charakter pomieszczeń, nie da się uniknąć wyborów, które często bywają bardzo trudne, ale i niespodziewane. Przykładem na to jest układanie na podłodze płytek ceramicznych – wybraliśmy już materiał, kolor i wzornictwo, ale nie możemy zapomnieć o… kolorach fug. Choć to niewielki szczegół, może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na wygląd całego pomieszczenia!

Należy więc zastanowić się jaki kolor fugi pasować będzie do płytek, nie tylko pod względem ich kolorów, ale również rozmiarów i charakteru pokoju. Liczy się także rodzaj pomieszczenia –płytki ceramiczne można położyć dzisiaj zarówno w salonie, przedpokoju, jak i kuchni czy łazience. Musimy zdecydować więc czy kolor fugi ma kontrastować z podłożem czy wręcz przeciwnie. Jeżeli posiadamy podłogę o ciemnym kolorze, często niezwykle efektownym rozwiązaniem jest uzupełnienie przestrzeni między płytkami białą fugą. Opcja ta wydaje się być idealna do salonu czy sypialni. Jednak ryzyko zastosowania białych fug jest spore w przypadku użycia ich w kuchni czy przedpokoju. Jak bowiem wiadomo, dochodzi tam często do zanieczyszczenia podłoża, a brud na białych fugach jest dużo bardziej widoczny. W takich wypadkach warto więc zastosować ciemniejsze barwy.

Najbardziej popularne są z kolei fugi beżowe i szare, bowiem płytki kolorowe są tańsze, a takie barwy wypełnień tworzą jakby „jedną całość” i zlewają się z płytkami. W przypadku posiadania podłoża kamiennego, nie warto stosować kontrastu, bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że podłoga będzie wyglądała nieestetycznie. Przy wyborze barwy pamiętajmy również o kolorach ścian – dobrym pomysłem może być np. dopasowanie do nich barwy fug, o ile oczywiście nie zepsuje to estetyki płytek.

Przeczytano 661 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA