TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 22 Sep 2014

Jakie okrycie okna w mieszkaniu?

Głównym zadaniem okna jest wpuszczanie do mieszkania światła i świeżego powietrza. Może być ono jednak także doskonałym narzędziem do upiększania wnętrza. Jak to zrobić?

Możemy zdecydować się na piękne, niepowtarzalne firanki. Na przykład sznurkowe czy koronkowe, w zależności od wystroju wnętrza. Firanki nie muszą być białe, ich kolor warto dobrać do pomieszczenia, wykorzystać go do ubarwienia wnętrza. Bardzo ważne są zasłony. One pięknie ozdobią wnętrze, nadadzą mu charakteru. Wybierając je warto zastanowić się jakie chcemy mieć materiały i kolory w pokoju. Zasłonki mogą być tylko ozdobne, przezroczyste, z tkanin delikatnych, lekkich. Jeśli jednak mają nas chronić przed słońcem lub wzrokiem sąsiadów konieczne będą tkaniny grubsze i cięższe optycznie. Bez względu na materiał mamy ogromny wybór kolorów, wzorów i faktur. Zasłonami możemy dowolnie ustroić pokój, ożywić, stłumić, nadać przytulności.

Okrycie okna to także żaluzje i rolety. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań i trendów. Zarówno żaluzje jak i rolety mogą być nie tylko sposobem na nadmierne promieniowanie, ale także ozdobą. Wystarczy wybrać pasujący nam materiał – drewno, tkaninę, tworzywa i kolor. W oknach pięknie wyglądają rolety z wzorami przezroczystymi, przepuszczającymi światło. Dzięki temu w oknach tworzą nam się świetlne motywy widoczne na zewnątrz (przy zapalonym świetle) i wewnątrz (przy promieniach słońca). Możemy także postawić na materiały naturalne, surowe jak bambus. Wszystko zależy od wystroju wnętrza i naszej fantazji

Przeczytano 264 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA