TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 6 Oct 2014

Jasna kuchnia

Jasna, biała kuchnia stanowi doskonałe rozwiązanie dla klasycznej, efektownej stylizacji. Biel daje przede wszystkim efekt świetlistości oraz czystości, doskonale komponuje się też z innymi kolorami, zarówno ciemniejszymi, bardziej kontrastowymi, jak i jaśniejszymi. Biała kuchnia, jako że nawiązuje do stylu klasycznego, może być wyposażona w proste, typowe meble - można postawić na minimalizm. Przy odpowiednim dobraniu poszczególnych dodatków kuchnia taka i tak wywoła niesamowite wrażenie. W aranżacji wnętrz,w tym kuchni, najistotniejszym elementem są przede wszystkim meble.

trans.gif

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup gotowych mebli, czy też na indywidualne meble na wymiar, odpowiednie ich dopasowanie sprawi, że osiągniemy zamierzony efekt. Decydując się na zakupienie gotowych mebli, z całą pewnością zaoszczędzimy znaczną kwotę pieniężną, którą możemy dzięki temu przeznaczyć na inne elementy wyposażenia, na przykład na efektowne blaty, dobrane do parapetu, czy zlewu. W projektach ciekawe jest zabezpieczenie ściany nad blatem kuchennym przy zastosowaniu śnieżnobiałych płytek hiszpańskich.

Jeżeli chodzi o wybór sprzętu AGD do kuchni, należy pamiętać, że powinien być on także dobrany do całego wystroju wnętrza. Nie możemy zatem kierować się tylko i wyłącznie jego ceną, ale także parametrami technicznymi, bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Sprzęt powinien ładnie komponować się z całą resztą umeblowania. Warto postawić na sprzęt w ciemniejszych odcieniach, aby ładnie kontrastował się z bielą królującą w kuchni. Doskonale zaaranżowana jasna kuchnia wcale nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Z całą pewnością możemy zdecydować się na zakup umeblowania i wyposażenia kuchni w sklepach sieciowych, do których należy między innymi znana IKEA. Dzięki pomysłowości, kreatywności i odrobinie wysiłku można stworzyć niezwykle oryginalną kuchnię, zaoszczędzając przy tym znaczne pieniądze.

Przeczytano 418 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA