ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553579506, active_ip = '52.91.221.160', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'mf241hck73r13h83rm06a08bj1'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('52.91.221.160'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1836
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 595 WHERE article_id = 1836 LIMIT 1
---
Kilka pomysłów na oświetlenie ciekawe i energooszczędne jednocześnie.
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 30 Sep 2014

Kilka pomysłów na oświetlenie ciekawe i energooszczędne jednocześnie.

Obecnie mało kto z nas może wyobrazić sobie życie bez sztucznego oświetlenia. Jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do wygody tego typu, że kiedy za oknem zapada zmrok, włączamy lampkę. Sztuczne oświetlenie jest niesamowicie ważne, bo dzięki niemu nie tylko możemy oświetlić dom w czasie gdy jest ciemno, ale też dzięki niemu możemy nieco oszczędzić wzrok w trakcie nauki, czytania dla przyjemności, szycia i wielu innych czynności w czasie których wykonywania musimy wytężać wzrok. Prawda jest jednak taka, że oświetlenie już dawno temu zaczęło pełnić nie tylko typowo praktyczną funkcję, bowiem równie ważna jest także kwestia dekoracyjna.

A zatem właściwie dobranym oświetleniem możemy wspaniale udekorować wnętrza i stworzyć interesującą aranżację. Ważne jest to, że współczesne oświetlenie jest nie tylko bardzo ładne, ale także bezpieczne dla nas i przyjazne dla środowiska naturalnego. Jeśli mieszkamy w domu prywatnym warto zadbać o oświetlenie nie tylko wewnątrz domu, ale także na zewnątrz. Jeśli chodzi o wnętrze możemy zastosować takie rozwiązania jak między innymi lampy podłogowe, wiszące, naścienne, liczne lampki nocne i światło punktowe. Oprawy lamp występują w najróżniejszych fasonach i wzorach, dlatego też z całą pewnością będziemy w stanie szybko dobrać oświetlenie właściwe do wystroju naszego wnętrza.

Na szczególną uwagę zasługują lampy LED, które są niezwykle energooszczędne, bowiem pozwalają nam zaoszczędzić aż do 70 procent energii. Są one co prawda droższe od standardowych rozwiązań, ale jednocześnie są o wiele bardziej wydajne i cechują się bardzo długą żywotnością. Warto zastosować je dla podświetlenia różnych półek, szaf, lusterek i wielu innych. Oczywiście możemy także wybrać interesujący nas kolor emitowanego światła. Jeśli chodzi o światło zewnętrzne, tutaj koniecznie powinniśmy zadbać o podświetlenie schodów, podjazdu, ścieżek w ogrodzie. Dzięki temu zrobi się o wiele bezpieczniej, ale taż po prostu ładniej.

Przeczytano 594 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA