TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 5 Oct 2014

Kuchnia w stylu rustykalnym

Efekt prawdziwej, domowej kuchni, od razu kojarzącej się z kuszącymi zapachem wypiekami? - styl rustykalny! Kuchnia zaaranżowana w stylu rustykalnym to kuchnia niezwykle przyjazna, przestrzenna, utrzymana w ciepłych kolorach. Jeśli zależy Ci na jasnej kuchni, w której jest dużo światła, a także na oryginalnym wystroju, styl rustykalny będzie dla Ciebie idealny! Każdy projekt zawierający wspomniany już kilkakrotnie styl rustykalny to aranżacja wykorzystująca materiały naturalne o stonowanych odcieniach - daje to efekt niezwykłego klimatu, dużej ilości światła i przestrzeni.

trans.gif

Warto postawić na duże okna w tak urządzonej kuchni, by gotując móc jednocześnie upajać się niezwykłymi widokami z zewnątrz.

Możemy zdecydować się na meble i inne elementy dekoracyjne, które faktycznie są stare, bądź specjalnie postarzyć szafki, krzesła i tym podobne. W kuchni zaaranżowanej w stylu rustykalnym doskonale sprawdzają się sosnowe blaty i wszelkie wykończenia wykonane z drewna. Szafki kuchenne można obłożyć specjalnymi płytkami z trawertynu, które mogą także znajdować się na posadzce w kuchni - będzie to idealne, gustowne połączenie. Nie musimy się obawiać, że nowoczesny sprzęt kuchenny nie będzie pasował do całej reszty starodawnego wyposażenia. Połączenie nowoczesności ze stylem retro to dziś bardzo popularna i oryginalna aranżacja.

Dobre wrażenie w kuchni urządzonej w stylu rustykalnym wywołuje przede wszystkim roślinność. Warto zadbać więc o dużą ilość ciekawych kwiatów doniczkowych, najlepiej takich, które się rozrastają i tworzą niezwykłe kompozycje. Obowiązkiem będą ponadto kwiaty cięte ułożone w wazonach. Doskonały element dekoracyjny, który od razu przychodzi na myśl, kiedy wyobrażamy sobie kuchnię w stylu rustykalnym, to czosnek wiszący nad okapem, suszone zioła, warzywa i owoce leżące na stole - stworzą one niepowtarzalny klimat, dadzą niesamowity, kuszący zapach, wywołają efekt ciepłej, rodzinnej atmosfery, bezpieczeństwa i harmonii. Warto postawić na prosty, niczym nie nakryty drewniany stół. Doskonałym elementem dekoracyjnym będzie także stara porcelana.

Przeczytano 367 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA