TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 18 Sep 2014

Od czego zacząć remont domu

Remont to czynność, która najczęściej wywołuje głęboki niepokój. Z jednej strony cieszymy się na zmiany, z drugiej wiemy, że czekają nas wydatki, zwłaszcza te niespodziewane.

Remont warto rozpocząć od przemyślenia co chcemy wymienić całkowicie, a co tylko odświeżyć i co zostawimy nienaruszone. Kiedy decyzja zostanie podjęta, przychodzi czas na wprowadzenie czynu w życie. Wynajmujemy ekipę lub sami próbujemy odnowić swój dom.

Jeśli działamy z ekipą, jasno określamy budżet i swoje oczekiwania. Nie każdy musi rozumieć naszą koncepcję, warto ją dokładnie omówić.

Warto skorzystać z porady architekta wnętrz, który zaproponuje ciekawe rozwiązania. Podobnie powinniśmy poznać choć podstawy informacji na temat materiałów budowlanych, farb, elementów wykończenia, tak aby wiedzieć, co chcemy wprowadzić do własnego domu.

Kiedy przyjdzie już czas na działanie, najlepiej wyprowadzić się z domu na czas remontu. Prace będą posuwać się szybciej, a i my nie będziemy zmuszeni do życia w nieciekawych warunkach. Meble oraz inne dodatki musimy dokładnie zabezpieczyć i o ile jest to możliwe, wynieść w bezpieczne miejsce, aby się nie okurzyły, nie zachlapały farbą.

Początek remontu to demontaż starych podłóg, instalacji itp. Jeśli widzimy, że ekipa radzi sobie dobrze na tym etapie, dobrze wróży to podczas kolejnego etapu, czyli przygotowania podłóg i ścian do układania nowej warstwy, a następnie ułożenia docelowej podłogi, czy też pomalowania ściany. Ekipa idealna położy na nowo instalację, zamontuje dodatki, oświetlenie.

Przeczytano 383 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA