TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 8 Oct 2014

Piękna prostota wnętrz

Pamiętaj, że prosta, minimalistyczna łazienka to cudowny sposób na oszczędność i elegancję. Możesz uzyskać przepych w bardzo krótkim czasie. Nie będziesz wcale zmuszony do wydawania dużej ilości pieniędzy. Styliści akcesoriów łazienkowych od lat toczą walkę przy tworzeniu olśniewających i spektakularnych kształtów, które mają świadczyć o luksusie ich posiadacza.

Jeżeli naprawdę myślisz o prostocie i jednocześnie blasku elegancji w Twojej łazience na pewno zainteresują Cię standardowe kształty typu prostokąty i kwadraty. Postaw także na proste, ale masywne umywalki. Musisz bezwzględnie wykorzystać sporo białego uspokajającego koloru oraz przede wszystkim mocne uchwyty i klasyczny styl wykonania wszystkich urządzeń łazienkowych.trans.gif

Możesz prosić także o pomoc specjalistów od aranżacji wnętrz i zakupu dokonać na Twoje specjalne zamówienie. Wcześniej jednak musisz bardzo konkretnie wiedzieć co chcesz osiągnąć w swojej łazience i mieć najlepiej jej projekt na papierze ze wszystkimi szczegółami.
Nie przesadzaj z akcesoriami. Przyjmij strategię minimalizmu i kupuj mniej rzeczy, ale za to droższych i lepszych jakościowo. To jest cała esencja minimalizmu, którą możesz w każdej chwili osiągnąć w Twoim własnym mieszkaniu.

Zapomnij o luksusie, który daje złoto czy srebro. To tak naprawdę sztuczny i często bezmyślny sposób na zdobycie sobie krótkotrwałego poklasku. Łazienka ze stylem to taka, której autor wiedział co robi i posługiwał się odpowiednimi narzędziami aranżacji wnętrza.
Luksus to także pewien stan umysłu. Jeżeli poczujesz, że to co znajduje się w Twojej łazience cieszy Cię i podnosi Twoje morale znaczy to ni mniej ni więcej tylko to, że osiągnąłeś ostateczny sukces.Przeczytano 649 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA