TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Piekarnik na podłodze czy podwieszany?

Obecnie taki sprzęt jak piekarnik jest już raczej stałym elementem wyposażenia każdej kuchni. Ale oczywiście piekarniki są najróżniejsze, jeśli więc planujemy zakup nowego to będziemy mieli w czym wybierać. Standardowo przyjęło się, że piekarnik ustawiony jest na podłodze, zaś zaraz nad nim znajduje się płyta czy to gazowa, elektryczna czy indukcyjna. Prawda jest jednak taka, że nie jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Jakie więc jest jeszcze inne?

Bardzo popularne ostatnimi czasy jest ustawianie piekarnika na wysokości, przykładowo około metra albo i więcej nad ziemią. Dlaczego taka koncepcja cieszy się tak dużym powodzeniem? Bo to, że się cieszy jest niezaprzeczalne. Przede wszystkim piekarnik ustawiony w taki sposób to rozwiązanie niesamowicie wygodne. Nie musimy bowiem schylać się za każdym razem gdy chcemy zajrzeć czy potrawa znajdująca się wewnątrz piecze się we właściwy sposób. Poza tym przy takim położeniu istnieje o wiele mniejsze ryzyko tego, że się poparzymy. A skoro już jesteśmy przy temacie poparzeń i innych niebezpiecznych wypadków w kuchni to nie sposób nie dodać tego, że piekarnik zlokalizowany na wysokości doskonale wręcz sprawdzi się, gdy mamy w domu małe dzieci.

Jak wiadomo nie zawsze da się nadążyć za dzieckiem i dopilnować, by nie zrobiło sobie krzywdy. Wystarczy chwila nieuwagi, gdy przykładowo będziemy czegoś szukać w lodówce, szafce lub gdy wyjdziemy do toalety, a maluch dotknie się gorącego piekarnika, bo będzie miał do niego swobodny dostęp. Zaś jeśli zdecydujemy się dać piekarnik wyżej nie będziemy mieli już problemu z niesfornym brzdącem, który chce dotknąć absolutnie wszystkiego.

Przeczytano 578 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA