TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 25 Sep 2014

Ręcznie robione świeczniki

Kobiety lubią wykonywać różne ozdoby do domu. Ciekawym pomysłem na ozdobienie pokoju jest własnoręcznie przygotowanie świecznika. Można zastanowić się nad tym, w jaki sposób przygotować coś, co będzie pasowało do wystroju naszego mieszkania.

Aby wykonać proste ozdoby nie trzeba zbyt wiele rzeczy. Wystarczą nam szklane naczynia, może być to słoik albo szklanka. Własnoręcznie zrobione świeczniki to piękny pomysł na ozdobę całego mieszkania. Jako podstawka posłuży nam szklane akwarium. Należy pomalować je za pomocą farbek akrylowych albo plakatowych. Można pomalować szklankę w jednym kolorze albo stworzyć ciekawe wzory. Jeśli nie czujemy się do końca pewni z takimi pracami, dobrym pomysłem jest zrobienie wcześniej szablonu - dzięki temu wykonamy coś co jest proste, ale jednocześnie eleganckie. Niektórym wystarcza, aby pomalowane szkło stanowiło całą ozdobę. Można zdecydować się na nalanie do pojemnika wody i wrzucić suszone kwiaty. Dzięki temu zyskamy piękną, pływającą ozdobę. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że suszone kwiaty będą wydawały piękny, delikatny zapach. Dzięki temu będzie to rodzaj świeczki zapachowej. Pojawiają się też pomysły, aby szklany słoik okleić różnymi ozdobami. Mogą to być ziarenka kawy albo cekiny - wszystko zależy od tego co lubimy, i co będzie pasowało do wystroju naszego mieszkania. Wykonując samodzielnie świeczniki mamy komfort, ponieważ możemy wybrać dowolne materiały i kolory - dzięki temu zawsze można wybrać coś, co będzie pasowało na wnętrza, jakie sobie zaplanowaliśmy.

Przeczytano 716 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA