ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558481421, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2341
---
Renowacja mebli- czy to opłacalne
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 18 Sep 2014

Renowacja mebli- czy to opłacalne

Każdy posiada choć jeden mebel, którego szkoda wyrzucić, ale z drugiej strony mamy świadomość, że bardziej on straszy, niż służy naszej wygodzie. Dochodzi do tego jeszcze nieciekawy, zniszczony wraz z upływem czasu, wygląd.

To od nas zależy jak jest to drogocenny mebel. Jeśli nie łączy nas z nim nic, zapewne pozbędziemy się go prędzej, czy później, ale jeśli przedmiot ma swoje życie, duszę, a do tego kojarzy się z osobą bliską sercu, warto pomyśleć o jego renowacji.

Czy renowacja się opłaca, czy jest droga? Jeśli wykonuje ją specjalista, zapewne zapłacimy sporą sumę, choć teoretycznie wspomnień nie można przeliczać na pieniądze. Druga opcja jest taka, że sami podejmujemy się renowacji. Wówczas płacimy tylko za materiały, dając z siebie to co najdroższe, czyli robociznę.

Grunt dobrze się przygotować i tutaj najlepszym źródłem staje się Internet, na którym roi się od porad, wskazówek. Tak naprawdę wystarczy chcieć i mieć wiarę w swoje możliwości.

Renowacja przez profesjonalistę będzie wyjątkowo kosztowna, ponieważ nie jest to zabieg na kilka minut. Należy mebel oczyścić, niejednokrotnie zdjąć powłokę wierzchnią, a samo lakierowanie jest mało przyjemne i zarazem niezdrowe. Stąd tak wysokie koszty renowacji w zakładzie.

Do tego jest to zazwyczaj antyk, czyli przedmiot podwyższonego ryzyka. Osoba czyszcząca bierze na siebie odpowiedzialność, za którą faktycznie zapłacimy my.

Kiedy wykonamy pracę sami, koszty maleją, ale nadal nie są małe, dlatego zawsze warto najpierw przemyśleć kwestię renowacji.

Przeczytano 391 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA