ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1555915119, active_ip = '3.80.128.196', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '7c5rdko7l824q3je4ui2el1jh7'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.128.196'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1739
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 651 WHERE article_id = 1739 LIMIT 1
---
Starocie we wnętrzach
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 19 Sep 2014

Starocie we wnętrzach

Meble po dziadkach, rodzicach, kupione na targach staroci mogą doskonale nadać naszemu wnętrzu charakteru i je upiększyć. Można powiedzieć, że stare rzeczy stają się coraz bardziej modne. Warto podkreślić, że wraz z wiekiem nabierają one dodatkowej wartości. Oczywiście wzrasta też ich cena. Jednak ważna może też być wartość sentymentalna. W końcu taki mebel może stanowić doskonałą pamiątkę po kimś nam naprawdę bliskim.

Starocie w naszym wnętrzu mogą być pięknym gadżetem. Musimy jednak o nie dobrze zadbać i odrestaurować. Jak to zrobić? Najpierw zacznijmy od gruntownego czyszczenia. W zależności od powierzchni zastosujmy środki domowe lub specjalne preparaty. W ich dobraniu możemy poprosić o pomoc specjalistów ze sklepów sprzedających stare meble. Po czyszczeniu dobrze jest np. zetrzeć starą warstwę lakieru i pomalować świeżą. To jednak zależy od rodzaju mebla i jego stanu. Jeśli jest bardzo stary lub nie czujemy się dobrze w takich pracach warto zainwestować i oddać mebel do profesjonalnej renowacji. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się jego pięknem jeszcze przez długie lata.

Starocie niekoniecznie będą pasować do każdego wnętrza. Ale przy odrobinie fantazji i zaplanowania wyglądu pomieszczenia można doskonale wkomponować każdy mebel. Stara toaletka będzie ślicznie wyglądać w sypialni, fotel bujany w salonie, regał w biblioteczce. Jednak by staroć dobrze wyglądał konieczne jest dbanie o niego. Bez tego będzie wyglądał raczej jak śmieć niż antyk. A raczej nie o to nam chodzi wstawiając go do pokoju.

Przeczytano 650 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA