TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 30 Sep 2014

Urządzanie łazienki

Jeżeli nie znamy się na urządzaniu łazienki, a jedyne co wiemy to jaki kolor szafek nam odpowiada to armatura łazienkowa wydaje nam się zakupem przekraczającym nasze siły. Skąd wiedzieć, czy lepszy będzie prysznic z brodzikiem kwadratowym czy trójkątnym? Jaka baterię wybrać? Czy lepiej kupić droższą wannę czy tańsza będzie równie dobra? Nie tylko kobiety są przerażone koniecznością urządzania łazienki. Armatura łazienkowa dostarcza wiele utrapień także wielu panom, którzy nie wiedzą, na co zwrócić uwagę. Najlepiej wybrać się do profesjonalnego sklepu z dobrą obsługą, która doradzi, zasugeruje kilka modeli wanien czy pryszniców.

trans.gif

Jeżeli mamy taka możliwość zabierzmy ze sobą do sklepu osobę, która cokolwiek się orientuje w armaturze łazienkowej. Jeśli nie znamy takiej osoby, będziemy musieli zaufać sprzedawcy, dlatego nie bójmy się go dokładnie wypytać o sprzęt, jaki nas interesuje. Armatury łazienkowej nie kupuje się na co dzień, więc zrozumiałe jest, że nie każdy się na tym zna. Gdy odwiedzimy kilka sklepów i w każdym z nich porozmawiamy ze sprzedawcami, wkrótce sami zaczniemy już się orientować, na jakim wyposażeniu łazienki nam zależy. To, czy wybierzemy wannę, czy prysznic powinno być uwarunkowane przede wszystkim wielkością naszej łazienki – czym większe pomieszczenie, tym większą wannę możemy wybrać. Do małych łazienek lepiej sprawdzają się prysznice. Zastanówmy się też, jakie kąpiele lubimy: długie wylegiwanie się w wannie czy szybki, orzeźwiający prysznic. Wybierając baterie do łazienki, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko stronę estetyczną, ale i funkcjonalną. To, że słuchawka do prysznica będzie ciekawie wyglądała nie oznacza, że będzie miała taki strumień wody, jaki nas interesuje. Wybór armatury łazienkowej nie powinien sprawić kłopotów jeśli choć trochę zorientujemy się w asortymencie i podpytamy sprzedawcę.

Przeczytano 606 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA