ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553581386, active_ip = '52.91.221.160', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '98vh4e8rnchtvuv3895add0145'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('52.91.221.160'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2355
---
Wpuść słońce do swojej kuchni, czyli kuchnia w słonecznym stylu
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 24 Sep 2014

Wpuść słońce do swojej kuchni, czyli kuchnia w słonecznym stylu

W większości przypadków zależy nam jednak na jasnej, słonecznej kuchni. Tylko takie wnętrza zapewni wywołanie ciepłego, przytulnego nastroju. Przedstawiamy projekt kuchni ciepłej, nowoczesnej, przede wszystkim bardzo rozświetlonej. Jest to projekt kuchni, która jest otwarta na salon. Zostały tutaj bardzo dobrze dobrane kolory, zwrócono szczególna uwagę na wygodę pomieszczenia. Zastosowano nowoczesny system otwierania szafek, bardzo dobre oświetlenie.

trans.gif

Na środku kuchni znajduje się wyspa kuchenna wraz z barkiem - bardzo praktyczna, mogąca pomieścić bardzo dużą ilość naczyń i innych przyborów kuchennych. W kuchni zwrócono szczególną uwagę, aby dopasować ją pod względem wystroju do połączonego z nią salonu. Dominującym kolorem jest żółty w przeróżnych odcieniach - odpowiednie dobranie barw pozwoliło na uzyskanie wrażenia niezwykle słonecznej kuchni. Ponadto znajduje się tutaj znaczna ilość naturalnego oświetlenia, a także sztucznego.

Ponieważ projekt zakładał stworzenie dużej funkcjonalności, zastosowano tutaj wiele rozwiązań, które mają na celu usprawnienie codziennych prac kuchennych. Najbardziej funkcjonalna jest wspomniana już wyspa kuchenna z barkiem oraz górne szafki kuchenne, które otwierane są automatycznie za pomocą elektrycznego systemu firmy Blum Servo Drive. Kiedy naciśniemy front, drzwiczki uniosą się automatycznie. W dolnych szafkach znajdują się wyłącznie szuflady. Na ścianie kuchni znajdującej się nad blatem zamontowane zostały tafle ze szkła w odcieniu mlecznym - chronią przed zabrudzeniem, ale mają też bardzo oryginalny kolor. Pod szafkami kuchennymi znajdują się listwy LED rozświetlające strefę roboczą kuchni. Koło zlewu znajduje się dodatkowy blat roboczy oraz płyta elektryczna - kolejny przykład dbałości o funkcjonalność w projekcie.

Przeczytano 555 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA