TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Wybieramy sprzęt tele i audio

Jeśli planujemy urządzić sobie przykładowo salon czy ogólnie jakiś pokój do oglądania telewizji, słuchania muzyki i tym podobnych to czeka nas trudne zadanie. Dlaczego? Ponieważ obecnie sprzęty służące do powyższych celów są tak różnorodne, że ciężko jest tak po prostu udać się do sklepu i za pięć minut wyjść z nowym telewizorem czy całym kinem domowym.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję warto poznać przynajmniej kilka propozycji, porównać ceny i oczywiście możliwości danego sprzętu. Sprzedawca może okazać się pomocny, ale należy pamiętać o tym, że jemu jest tak naprawdę obojętne to, co kupimy byle byśmy kupili. Jeśli więc będziemy chcieli konsultować się ze sprzedającym to raczej poprośmy o konkretne porównanie, o parametry kilku telewizorów czy jakichś głośników, zapytajmy o to do czego dana funkcja czy przycisk służy, ale nie pytajmy co by polecił, bo możliwe, że poleci nam coś co po prostu "nie schodzi". My sami też powinniśmy najpierw obejrzeć oferty, a później wrócić do domu lub chociaż iść na kawę, by na spokojnie przemyśleć sprawę. Dlaczego?

Nie ma nic gorszego niż podejmowanie decyzji naprędce, pod wpływem silnych emocji. Co z tego, że jakieś "wypasione" kino domowe jest obecnie na fantastycznej promocji i po prostu aż żal nie skorzystać z tej oferty, jeśli my oglądamy filmy od przypadku, a do sklepu wybraliśmy się po jakiś mały telewizor, by raz na jakiś czas obejrzeć w nim wiadomości? Zanim więc dokonamy zakupu, zastanówmy się czy dany sprzęt w ogóle będzie nam potrzebny, bo nie ma sensu kupować czegokolwiek nawet po najbardziej atrakcyjnej cenie, jeśli później rzadko będziemy z tego korzystać.

Przeczytano 572 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA