TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 20 Aug 2014

Wybór gniazdka elektrycznego do domu

Są różne rodzaje gniazdek elektrycznych. Do najpopularniejszych należą gniazdka z uziemieniem lub bez, z wyłącznikiem oraz gniazdka pojedyncze lub podwójne.  Oczywiście każde pasuje do innego rodzaju wnętrza i według takiego klucza powinno być kupowane i montowane.  W tym wypadku nie warto kierować się tylko i wyłącznie ceną i wyglądem. Równie ważne są względy praktyczne.

Najbardziej popularne gniazda w polskich domach mają napięcie do 250 V. Nadają się one do większości pomieszczeń, ramki albo część ozdobną można wybierać w sposób dowolny. Na ogół gniazdka składają się z części elektrycznej, ramki montażowej i ozdobnej.  Aktualnie jest bardzo wiele ramek do wyboru, dzięki temu można dobrać eleganckie gniazdko do niemalże każdego pomieszczenia. Można znaleźć nawet akcesoria, które będą współgrały z antykami albo różne wystylizowanymi pokojami. Mogą być one zrobione z aluminium, metalu, tworzyw sztucznych, kamienia, mosiądzu, skóry, drewna, stali nierdzewnej.  Przy wyborze gniazdka warto jest się skonsultować ze sprzedawcami w sklepie elektrycznym i dowiedzieć się, czy wybrane gniazdko będzie pasowało do naszego domu. Nie zawsze warto wybierać najtańsze sprzęty - czasami może okazać się, że ramka montażowa jest robiona niskim kosztem, przez co szybko może się okazać, że musimy wymienić gniazdko.

Przeczytano 292 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA