TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 6 Apr 2015

Automat BHP

ScreenShot039.jpgW dzisiejszych czasach nie trzeba zatrudniać osoby, która będzie zajmowała się wydawaniem środków ochrony pracy. Takie zadanie mogą przejąć automaty wydające bhp. Istotne jest bowiem to, że dzięki zakupowi tego typu urządzenia można też sporo zaoszczędzić. Automaty bhp współpracują z kartami zbliżeniowymi, dzięki czemu będziemy wiedzieli kto i kiedy pobierał np. rękawice robocze. Ponadto za każdym razem, gdy pracownik będzie pobierał choćby tylko zarękawki czy też różnego rodzaju okulary będzie zobowiązany zwrócić stare, które się zużyły lub uszkodziły. Takie rozwiązanie sprawia, że pracownicy nie będą sprzedawać otrzymanych przedmiotów czy zabierać ich do domu. Pracodawca decyduje też o tym, jaki asortyment może pobierać dany pracownik, a przez to zapobiegniemy wielu nadużyciom. Od tej pory nawet wszystkie zatyczki nowe, jak i zużyte będą ewidencjonowane.

Wszelkiego typu automaty bhp można kupić lub wynająć a dokładny opis znajduje się na www.bogmar.net nie są one kosztowne. Wiele firm oferuje wypożyczenie tego typu urządzeń, dzięki czemu można sprawdzić czy spełniają one swoją funkcję. Niektórzy pracownicy są przeciwni tego typu rozwiązaniom. Twierdzą oni, że obsługa takich automatów jest skomplikowana albo też są to bardzo awaryjne urządzenia. Jest to oczywiście nieprawda. Automaty wydające bhp są banalnie proste w obsłudze, a uszkodzenia zdarzają się sporadycznie i można je szybko usunąć. Często pracownicy po prostu boją się tego co nowe i nieznane. Negatywne nastawienie wynika też z tego, że wielu z nich środki ochrony pracy zabiera do domu.

Zakup automatu bhp sprawia, że mamy pełną kontrolę nad środkami ochrony pracy. Dużą zaletą są również wszelkiego rodzaju oszczędności związane z tym, że pracownicy mają 24 godzinny dostęp do rękawic, okularów oraz innych tego typu przedmiotów. Ważne jest również to, że dzięki konieczności zwrotu zużytych czy zepsutych przedmiotów nie będzie nadchodziło w naszym zakładzie pracy do różnych nieprzyjemnych incydentów. Automaty bhp wyposażone są również w kamery, dlatego też jest to doskonałe rozwiązanie zarówno w dużych, średnich jak i małych firmach. 

Maciej Dudys

Przeczytano 352 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA