TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 30 Oct 2015

Usługi księgowe Raś&Raś

thumb_469684100.jpgKażdy przedsiębiorca - zarówno prezes wielkiej firmy, jak i osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, musi zadbać o prowadzenie na bieżąco rozliczeń księgowych. Przepisy prawa nakładają na nas pewne obowiązki i, niezależnie od branży, w jakiej działa nasza firma, zobowiązani jesteśmy do prowadzenia przejrzystej księgowości, zgodnej a aktualnymi wymogami ustawodawców oraz specyfiką naszej firmy.


Oczywiście, w dzisiejszych czasach nie da się już być człowiekiem renesansu i znać się na wszystkim - od zdobywania klientów, poprzez ich obsługę aż po księgowość. Firma znacznie sprawniej funkcjonuje, kiedy rozliczaniami i księgowością zajmuje się specjalnie do tego celu stworzona komórka lub przynajmniej jedna osoba. Pociąga to jednak za sobą dodatkowe koszty, ponadto nie gwarantuje najwyższej jakości usług, zaś w razie pomyłki naszego pracownika, konsekwencje poniesie cała nasza firma.


Z tego powodu, najbardziej korzystnym, sprawdzonym i optymalnym rozwiązaniem jest zlecenie obsługi księgowej zewnętrznej, wyspecjalizowanej firmie, takiej, jak Usługi księgowe Raś&Raś. Polegając na ich doświadczeniu, sprawdzonych rozwiązaniach oraz profesjonalnym podejściu do tematu księgowości możemy mieć pewność, że obsługa księgowa naszej firmy będzie przebiegać w sposób sprawny i bezproblemowy.


Firma Usługi Księgowe Raś&Raś jest licencjonowanym biurem rachunkowym, które specjalizuje się w prowadzeniu pełnej dokumentacji księgowej, a także obsługą kadr i płac. Ponadto, firma zajmuje się tez sporządzaniem sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego oraz do innych instytucji, takich, jak ZUS, PRFON oraz NFZ.


Usługi Księgowe Raś&Raś to firma podchodząca do tematu księgowości w sposób kompleksowy. Podejmując z nimi współpracę zyskujemy pewność, że żaden aspekt obowiązkowych rozliczeń nie zostanie pominięty, nawet, jeśli my sami, jako przedsiębiorcy, nie posiadamy pełnej wiedzy o konieczności jego prowadzenia. Poza wymienionymi wyżej usługami, biuro świadczy również usługi sporządzania rocznych sprawozdań finansowych i statystycznych, a także deklaracjami podatkowymi. Ponadto, firma zajmuje się też prowadzeniem ewidencji środków trwałych, jak również ewidencji wartości niematerialnych i prawnych.


Biuro Raś&Raś prowadzi także akta osobowe, łącznie ze sporządzaniem comiesięcznych list wynagrodzeń poszczególnych pracowników oraz przygotowywaniem deklaracji dla ZUS, które dzięki zastosowaniu podpisu kwalifikowanego, wysyłane są w formie elektronicznej. Na życzenie Klienta, firma Usługi Księgowe Raś&Ras zajmuje się również przygotowywaniem umów o pracę oraz sporządza stosowne świadectwa pracy. Biuro obsługuje również wszelkie umowy zlecenia, umowy o dzieło oraz rozlicza umowy akordowe.


Usługi Księgowe Raś&Raś to nie tylko rzetelne biuro rachunkowe - to także poważny partner w biznesie, którego pomoc może okazać się niezbędna, aby nasza firma mogła wznieść się na nowy poziom biznesu. Biuro świadczy bowiem usługi związane z pozyskiwaniem funduszy europejskich oraz, co równie ważne, prowadzi szeroko pojęte doradztwo ekonomiczno - organizacyjne, umożliwiające korzystanie z przyznanych środków w prawidłowy oraz optymalny sposób.


Biuro rachunkowe Raś&Raś oferuje przy tym bardzo przystępne ceny, które zwykle ustalane są indywidualnie, w zależności od zakresu zleconych rozliczeń oraz specyfiki danej firmy. Usługi Księgowe Raś&Raś to partner biznesowy, który zdaje sobie sprawę, jak cenna wartością dla jego kontrahentów jest czas. Z tego powodu, wszelkie dokumenty niezbędne do prowadzenia rozliczeń odbierane są od Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu, co gwarantuje wygodę obsługi oraz dużą oszczędność czasu.

Autor: Raś&Raś usługi księgowe

Przeczytano 321 razy.

5.0/5(2 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA