ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558477870, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1837
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 656 WHERE article_id = 1837 LIMIT 1
---
Zakup nieruchomości.
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 30 Sep 2014

Zakup nieruchomości.

Obecnie bardzo mało osób stać na to, aby zakupić własne mieszkanie czy też wybudować dom za własne odłożone pieniądze. Nie jest żadną tajemnicą to, że większość z nas żyje na kredyt. Jesteśmy też coraz to bardziej powściągliwi, jeśli chodzi o branie kredytów rzędu przykładowo 300 tysięcy, aby wybudować własny dom. Z drugiej strony coraz to częściej odchodzimy od takiej praktyki jak wynajmowanie mieszkania od osób prywatnych. Wiąże się to bowiem z tym, że mieszkanie tak czy tak nie jest nasze, nie możemy czuć się w nim całkowicie swobodnie, a do tego miesięczny koszt utrzymania takiego wynajmowanego mieszkania jest dość spory.

W takiej sytuacji coraz to częściej decydujemy się na zakup mieszkania, które wiąże się z o wiele mniejszych wydatkiem i mniejszym kredytem aniżeli kredyt na dom. Prawda jest jednak taka, że zdobycie kredytu wcale nie jest tak prostą sprawą jak kiedyś. Również banki zabezpieczają się na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim my, jako kredytobiorcy musimy być dla banku osobami bardzo wiarygodnymi i wypłacalnymi. Nie mamy zatem szans na otrzymanie kredytu, jeśli nie mamy stałej pracy na umowę bądź też własnej działalności gospodarczej. Ale jeśli mamy, to jest to duży plus dla nas. Oczywiście równie ważna jest nasza historia kredytowa - to, czy już braliśmy jakieś kredyty i czy w terminie wywiązywaliśmy się ze spłaty rat.

Nie jest także tajemnicą to, że bank szybciej i chętniej udzieli kredytu małżeństwu, zwłaszcza jeśli zarówno mężczyzna jak i kobieta pracują, aniżeli osobie samotnej, czyli tak zwanemu singlowi. Niedawno temu osoby nie pozostające w związkach małżeńskich mogły skorzystać z programu o nazwie "Singiel na swoim", dzięki czemu osoby takie mogły liczyć na pomoc państwa w uzyskaniu, a następnie spłacie kredytu. Jeśli marzymy o własnym mieszkaniu, ale potrzebny będzie nam kredyt do realizacji tego marzenia, to już teraz powinniśmy się zacząć o niego starać, bo wszystkie formalności niestety mogą zająć nam nawet kilka miesięcy.

Przeczytano 655 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA