TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Jak wybrać salę weselną?

a.jpgWesele to jedna z najważniejszych imprez w życiu. Właśnie dlatego miejsce, w którym odbędzie się wesele ma tak duże znaczenie. Na rynku usług weselnych dostępnych jest wiele domów weselnych oferujących piękne sale dostosowane do oczekiwań młodych par. Podpowiadamy, jak wybrać idealny dom weselny.

Warto dokładnie przemyśleć wybór lokalu, w jakim będzie zorganizowane wesele. W tym przypadku najlepiej skorzystać z propozycji wyspecjalizowanego domu weselnego. Po pierwsze taki lokal oferuje salę specjalnie dostosowaną do organizacji imprez, posiada własne zaplecze gastronomiczne z bogatym menu weselnym, profesjonalną obsługę oraz dodatkowe usługi, tj. puszczanie lampionów, fontanna czekoladowa czy wiejski stół. Po drugie taki wybór minimalizuje ryzyko wystąpienia wpadek organizacyjnych i nieprzewidzianych kosztów pojawiających się często podczas samodzielnego przygotowywania wesela.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 399 razy.

5.0/5(1 votes)

Francis Lapp - wizjoner, pasjonat, biznesmen

jachty8.jpgFrancis Lapp ma dzisiaj dopiero 50 lat. Mówi, że nieprzespane trzy, cztery noce nie robią na nim wrażenia. Świetna kondycja i wola walki połączone z pasją są jak wulkan, który wyrzuca ogromne ilości energii, często w sposób wybuchowy.

Na początku 1992 roku Francis Lapp przyjeżdża do Warszawy. Choć pochodzi z Alzacji, nasz klimat mu odpowiada, polskie menu również. Ogląda miasto, przy­gląda się ludziom. jest też pod wrażeniem sprawnie działającej komunikacji w Warszawie, podobają mu się otaczający go warszawiacy. We Francji ma już dobrze prosperującą firmę, ale zastanawia się nad rozszerzeniem działalności na teren naszego kraju. Po roku 1989 Warszawa się zmienia, powstaje wiele nowych budynków. Dlatego pierwszym pomysłem Lappa jest założenie firmy zajmującej się montażem instalacji elektrycznych i wentylacyjnych do dużych obiektów handlowych i przemysłowych. Powstaje HTEP POLSKA Sp z o.o. i działa nie tylko na terenie stolicy. W roku 1996 firma poszerza swoją działalność o insta­lacje sanitarne, grzewcze, wentylacje, klimatyzacje, instalacje tryskaczowe i wodno-kanalizacyjne. Jednym ze spektakularnych sukcesów HTEP jest remont luksusowego sopockiego Grand Hotelu. Tworzy się pokaźna grupa prestiżowych klientów, których firma obsługuje w kolejnych projektach inwestycyjnych. Tymczasem działające we Francji biuro podróży, specjalizujące się w organizowaniu luksusowych czarterów, którym zarządza syn Francisa Lappa – Nicolas – ma coraz więcej potrzeb. Firma jest zainteresowana dużymi katamaranami dla swoich zamożnych klientów.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 461 razy.

Oceń jako pierwszy

Fotografia artystyczna

 Czym jest fotografia artystyczna? Czy fotograf to artysta? O tym, że artystą może być każdy.

indeks_1.jpgNie ma znaczenia, czy jesteś dzieckiem, czy osobą dorosłą, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – również ty możesz zaliczyć się do grona artystów. Nie raz zastanawiałeś się jak to fajnie byłoby gdyby ludzie podziwiali twoje dzieła tak jak ty za młodu podziwiałeś obrazy i dzieła słynnych malarzy? Pamiętasz te długie lekcje polskiego lub historii podczas których omawialiście obrazy? Te dywagacje na temat uczuć autorów i przedstawionych na obrazach poglądów. W dzisiejszych czasach nie musisz mieć talentu malarskiego, wystarczy Ci dobry aparat, trochę kreatywności, umiejętność fotografowania i ogromna wyobraźnia. Każdy moze tworzyć sztukę, fotografia to też sztuka a fotograf to też artysta. Oczywiście nie każdy fotograf jest artystą, nie każda fotografia jest sztuką. Byłem kiedyś na warsztatach fotograficznych w Środzie Wielkopolskiej. Usłyszałem tam pewne interesujące powiedzenie: "Fotografuję więc jestem" – Fotograf Środa Wlkp..Powidzenie to ukształciło moją osobowość i podejście do fotografii artystycznej.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 509 razy.

5.0/5(2 votes)

Jak pozować do zdjęcia

Jak ustawić się do zdjęcia

Photo1_1.jpgChcesz zawsze znakomicie wyglądać na zdjęciach? Myślisz że to, czy fotografia ślubna będzie dobra, zależy tylko do fotografa? Mylisz się! Ty również masz bardzo duży wpływ na to, jak będziesz wyglądać na zdjęciach.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 732 razy.

5.0/5(1 votes)

Niezbędne wyposażenie dla żeglarza

Aby móc żeglować, trzeba przestrzegać wielu reguł i zasad. Jedną z takich zasad jest odpowiednia długość żaglówki. Osoby, które nie posiadają jeszcze uprawnień żeglarskich mogą jedynie żeglować jachtami, których całkowita długość nie przekracza 7,5 metra. Osoby, chcące pływać większymi jednostkami muszą już posiadać odpowiednie uprawnienia, potwierdzone patentem nadanym przez Polski Związek Żeglarzy. Chcąc zapoznać się z zarówno mniejszym, jak i większym sprzętem żeglarskim, warto odwiedzić sklep żeglarski, a wtedy będzie można zobaczyć to wszystko z bliska. Ci, którzy nie mają uprawnień żeglarskich pływają sobie bardziej amatorsko, ponieważ żeglowanie uważają za doskonałą formę spędzania wolnego czasu. Wielu profesjonalistów zaczynało właśnie od tego, a dopiero później poszli na kursy i szkolenia, po których stali się doświadczonymi żeglarzami.

Dla zawodowego żeglarza, sklep żeglarski powinien być drugim domem, ponieważ tam znajdzie on wszystko to, co jest mu niezbędne do odbycia niezapomnianej podróży. Sklepy tego typu można wyszukać obecnie praktycznie bez najmniejszego kłopotu. Niezwykle szeroko się one reklamują, aby dzięki temu dotrzeć do jak największej ilości zainteresowanych takimi produktami osób. Wiele takich sklepów reklamuje się przede wszystkim w Internecie, gdyż tam zagląda obecnie coraz więcej osób.

Przeczytano 609 razy.

Oceń jako pierwszy