ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558481981, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
Komputery Internet Articles (Page 2)
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Kod QR i jego zastosowanie

Kod QR to bardzo ważny element w dzisiejszych czasach, ale by z łatwością umieć go odczytać musimy posiadać do tego odpowiedni model telefonu lub też iPhona, ponieważ inaczej się nie da tego zrobić. Również do generacji takiego kodu QR potrzebna nam jest odpowiednia aplikacja która się nam uruchomi dlatego też na rynku jest ich ogromny wybór ale niektóre są jednak płatne na co trzeba zwrócić szczególną uwagę lub też skorzystać z darmowej.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 265 razy.

Oceń jako pierwszy

Internetowy sklep zoologiczny

W dobie dzisiejszych czasów, a więc nieustannego rozwoju technologicznego, a także coraz to większej popularności Internetu, nie ma tak naprawdę znaczenia, gdzie znajduje się interesujący nas sklep, czy hurtownia, w której mamy zamiar zrobić zakupy. Coraz większa liczba sklepów prowadzi sprzedaż internetową, co cieszy się dużym uznaniem w oczach konsumentów. Zarówno konsumenci, jak i właściciele sklepów zamawiają różnego rodzaju produkty placówkach oddalonych nawet o kilkaset kilometrów. Dotyczy to także branży zoologicznej.

Coraz więcej osób z chęcią korzysta z oferty internetowych sklepów zoologicznych. Powód? Można kupić tak naprawdę wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto, w większości przypadków zakupiony przez nas towar online okazuje się znacznie tańszy, niż ma to miejsce w przypadku sklepu stacjonarnego. Wiele osób wychodzi również z założenia, że o wiele łatwiej i wygodniej jest zamówić przez Internet większą ilość produktów dla zwierzaków, robiąc sobie tym samym pewien zapas. Dotyczy to przede wszystkim takich produktów, jak karmy dla zwierząt, czy worki na psie kupy. Internetowy sklep zoologiczny bardzo często oferuje także ciekawe rabaty i promocje, między innymi przy okazji większych zamówień.

Dodatkową zaletą internetowych sklepów zoologicznych jest jeszcze fakt, że nie ma konieczności wdychania nieprzyjemnego zapachu karmy, który zwykle unosi się w zwykłym sklepie stacjonarnym. Nie trzeba też stać w długich kolejkach i dźwigać ciężkich siatek z zakupami. Korzyści z takich internetowych zakupów w sklepie zoologicznym jest zatem bardzo dużo. Wszystko to sprawia, że placówek takich powstaje coraz więcej, a oferty okazują się coraz to bardziej atrakcyjne.

Przeczytano 272 razy.

Oceń jako pierwszy