TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 26 Sep 2014

Jak smażyć bez tłuszczu na każdej patelni?

Dbając o naszą sylwetkę, a także o zdrowy sposób odżywiania, sięgamy po produkty mniej kaloryczne oraz mniej szkodliwe. Wybieramy także lepsze, bo zdrowsze sposoby przygotowywania naszych potraw. Jednym z takich sposobów jest między innymi smażenie bez tłuszczu. Na rynku znajdziemy niezwykle bogatą ofertę patelni teflonowych, które przeznaczone są do smażenia potraw, bez używania tłuszczów. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że istnieją domowe sposoby, które umożliwiają nam takie smażenie na każdej patelni, nie tylko tej specjalistycznej, teflonowej. Takim sposobem jest wsypanie na gorącą patelnię grubej warstwy soli. Kiedy zaczynamy zauważać, że ziarenka soli zaczynają podskakiwać, należy szybko usunąć sól, a następnie położyć na patelnię rybę, bądź mięso - w zależności od tego, co mamy zamiar usmażyć. Nie musimy mieć obawy, ponieważ ani mięso, ani ryba nie będą przywierać do dna patelni. Domowy, sprawdzony sposób - z całą pewnością warto skorzystać!
Co natomiast ze specjalistycznymi patelniami? Czym one się charakteryzują? Czy warto je kupować? Tego rodzaju patelni jest obecnie bardzo dużo na rynku. Niektóre z nich, choć faktycznie nazywają się "beztłuszczowe", wymagają jednak użycia choć odrobiny tłuszczu. Te, które nie wymagają tego tłuszczu w ogóle, posiadają grube dno, są pokryte teflonowa powłoką. Wolno się nagrzewają, ale charakteryzują się tym, że dłużej trzymają ciepło. Patelnie te z całą pewnością okażą się hitem dla osób liczących kalorie, dbających o sylwetkę, a także o zdrowe odżywianie się. Patelnie beztłuszczowe cieszą się coraz większą popularnością.

Przeczytano 614 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA