TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 30 Sep 2014

Odgrzewanie bez tłuszczu

Dla wielu z nas, zwłaszcza tych prowadzących zdrowy tryb życia, stawiających na zdrowe żywienie i dbających o linie, znacznym problemem może okazać się odgrzewanie potraw. Zależy nam bowiem na tym, aby odbywało się to na jak najmniejszej ilości tłuszczu, a najlepiej w ogóle - bez jego użycia. Czy to możliwe? Z jakiego sprzętu najlepiej korzystać? W takim wypadku idealnym rozwiązaniem okaże się sprzęt kuchenny, jakim jest tak zwany kombiwar, a więc elektryczne naczynie, wykonane ze szkła, posiadającego właściwości żaroodporne. jest to urządzenie wielofunkcyjne, działające jak piekarnik, mikrofalówka, grill, a także zwykła kuchenka. Kombiwar jest urządzeniem doskonałym dla osób dbających o zdrowie, mających zamiar urozmaicić nieco swoje codzienne menu, ale także dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na regularne przyrządzanie smacznych i zdrowych potraw.
Kombiwar to idealny sprzęt umożliwiający nam odgrzewanie bez tłuszczu. Można podgrzać każdą potrawę. wystarczy tylko ustawić urządzenie na odpowiednią temperaturę. Kombiwar posiada bardzo szerokie zastosowanie. Oprócz zdrowego odgrzewania naszych potraw, możemy także gotować w nim na parze, smażyć, piec, zarówno mięsa, jak i ciasta - pieczenie również odbywa się bez dodatku tłuszczu, a dzięki krótszej obróbce termicznej nasze potrawy zachowują swój naturalny smak, aromat, a także soczystość. Kombiwar jest urządzeniem, które umożliwia nam także grillowanie potraw, zarówno mięs, ryb, jak i warzyw. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie, dające bardzo duże pole do popisów kulinarnych.

Przeczytano 734 razy.

0.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA