ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480295, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2411
---
Gdzie warto robić zakupy książek
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 12 Sep 2014

Gdzie warto robić zakupy książek

Dla prawdziwego fana książek nie ma znaczenia kwota, jaką wyda na zakup książki, zwłaszcza tej, której poszukiwał. Nie zmienia faktu, że zakup książki w dobrej cenie, to okazja.

Najlepszym miejscem na zakup taniej książki jest antykwariat. Można w nim dostać książki używane, ale jeszcze w dobrym stanie. Zmieniają one tylko właściciela, a możemy je zakupić w naprawdę dobrej cenie. W antykwariacie możemy poszukiwać książek starszych, popularnych, książek z duszą. Możemy również zakupić całe kolekcje, które ktoś zbierał latami, a następnie sprzedaje. Antykwariat to gratka dla miłośników książek.

Grono zwolenników posiadają księgarnie internetowe, które zazwyczaj oferują ciekawe, promocyjne ceny, które konkurują z cenami w księgarniach stacjonarnych. Sklepy internetowe przyciągają nie tylko bogatym wyborem, dobrą ceną, ale równie często darmową wysyłką.

Stałych bywalców mają też aukcje internetowe, na których możemy kupić książkę od sklepu, antykwariatu, czy też osoby prywatnej. Mamy prawo wyboru, co do jakości i ceny produktu. Aukcje internetowe przyciągają wielu zwolenników książek, zwłaszcza, że można znaleźć pozycje w naprawdę korzystnej cenie. Można również zakupić całe serie w ciekawej cenie.

Część księgarni stacjonarnych, zwłaszcza sieciowych, proponuje stałym klientom karty rabatowe, promocyjne, a nawet możliwość zamówienia i wysyłki książki.

Książki w promocyjnych cenach można również zakupić w dużych dyskontach. Często przeprowadzane są wyprzedaże, na których można kupić książkę w dobrej cenie.

 

Przeczytano 540 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA