ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558477932, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1235
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 644 WHERE article_id = 1235 LIMIT 1
---
Ciekawa praca - to jaka?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Ciekawa praca - to jaka?

Wybierając karierę zawodową warto zastanowić się nad pracą w działach przedsiębiorstw, które specjalizują się w zarządzaniu finansami. Praca taka jest połączeniem twardego rachunku ekonomicznego z planowaniem strategicznym. Dzięki temu zarządzanie finansami stanowi ciekawe wyzwanie dla osób chcących pracować w zmiennym otoczeniu wymagającym ciągłego doskonalenia swojej wiedzy. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa zarządzanie finansami wymaga również właściwego podejścia do innych pracowników i umiejętności przekazywania zrozumiałych informacji. Jest to szczególnie konieczne w czasie prowadzenia programów oszczędnościowych. Wiele przedsiębiorstw stale stara się kontrolować wszelkie koszty prowadzenia działalności, co prowadzi do konfliktów w przedsiębiorstwie.

Praca w dziale zajmującym się zarządzaniem finansami wymaga, więc zdolności, które pozwolą połączyć analityczne myślenie z przekonywaniem do swoich racji innych pracowników. W coraz większej ilości firm osoby, których specjalizacją jest zarządzanie finansami zdobywają silną pozycje w kierownictwie i mają wpływ na podejmowanie strategicznych decyzji. Jest to najlepszy wskaźnik tego jak ważne w nowoczesnej gospodarce jest aktywne i skuteczne zarządzanie finansami. Praca w tym dziale stanowi dla każdego możliwość awansu zawodowego i rozwijania swoich praktycznych umiejętności. Zarządzanie finansami jest jednak bardzo obciążające psychicznie i wymaga znacznej odporności na czynniki stresujące, które na tym stanowisku są szczególnie częste.

Przeczytano 643 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA