ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480701, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '13i7mhml1u232jm3hfcr1a1cm5'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1229
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 562 WHERE article_id = 1229 LIMIT 1
---
Popularny kierunek studiów
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Popularny kierunek studiów

Jednym z popularniejszych kierunków studiów jest obecnie zarządzanie finansami. Zajęcia w większości koncentrują się na praktycznych aspektach wiedzy, które wykorzystywane są dla skutecznego kierowania finansami przedsiębiorstw. Obecnie zarządzanie finansami koncentruje się sterowaniu przepływami finansowymi pozwalającymi na zapewnieniu płynności finansowej przedsiębiorstwa. Ważnym elementem jest również umiejętność właściwego lokowania środków finansowych przedsiębiorstwa. Zarządzanie finansami, jako kierunek studiów obecne jest na wielu uczelniach, które pragną w ten sposób pozyskać nowych studentów.

W programie zajęć znajdują się również zajęcia, które pozwalają na zrozumienie sposobu działania międzynarodowych rynków finansowych. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw, które działają na międzynarodowych rynkach. Operowanie w takich warunkach wymaga, aby zarządzanie finansami uwzględniało uwarunkowania rynków finansowych. Wiedza ta jest konieczna w obecnych czasach, kiedy rynki finansowe są bardzo niestabilne i zmienne. Zarządzanie finansami wykładane na uczelniach stanowi podstawę wiedzy, która może zostać wykorzystana w pracy. Jednak szczególnie przydatne dla studentów są zajęcia praktyczne. W czasie zajęć praktycznych studenci poznają praktyczne procedury, jakie wykorzystują pracownicy, którym powierzono zarządzanie finansami. Dzięki temu studenci są lepiej przygotowani do podjęcia pracy zawodowej i mogą łatwiej znaleźć pracę po zakończeniu pięcioletnich studiów.

Przeczytano 561 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA