ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480094, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'fa7ifk0tpsbqp5vupjokmn4jl1'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1757
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 656 WHERE article_id = 1757 LIMIT 1
---
Zakupy w niedziele?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 8 Oct 2014

Zakupy w niedziele?

Czasy, w których żyjemy obecnie są trudne. Życie dokłada nam coraz więcej pracy, obowiązków, przy czym daje nam coraz mniej czasu. W końcu doba nie staje się coraz pojemniejsza. Zakupy są dla nas czymś normalnym, niezbędnym w życiu codziennym. Przecież każdy z nas musi coś jeść, a potrawy same się nie przygotują, zakupy same nie zrobią. Co jednak w sytuacji, gdy w tygodniu nie mamy czasu na zakupy. Czy dobrym pomysłem są zakupy w niedzielę?

Dla katolików niedziela jest dniem świętym, w którym powinniśmy odpocząć, pomodlić się, a nie biegać po sklepach i robić zakupy. Czasem jest to jednak konieczne. Gdy w tygodniu do późna pracujemy lub chcemy jedyne wolne chwile spędzić z dziećmi niekoniecznie biegając po hipermarketach, decydujemy się zakupy robić w niedzielę. Czy jest to dobre rozwiązanie? Tak naprawdę zależy to od nas samych. To my organizujemy sobie czas i decydujemy kiedy i co chcemy robić. Powinniśmy się jednak zastanowić czy naprawdę jedyny w pełni wolny dzień chcemy spędzać w marketach. Chyba lepszym rozwiązaniem jest te zakupy zrobić w dowolny, inny dzień. Wtedy tę niedzielę możemy w całości spędzić na relaksie, w gronie najbliższych nam osób. Spacer, wspólne zabawy, czytanie książek czy po prostu długie spanie z pewnością jest ciekawszym zajęciem niż stanie w kolejce. Jeśli tylko dobrze się do zakupów przygotujemy i przez cały tydzień tworzyć będziemy listę rzeczy, które nam się skończyły, same zakupy nie zajmą nam zbyt wiele czasu. Musimy tylko nauczyć się kupować wyłącznie to, co jest nam potrzebne i nie traktować wypadu do sklepu jak wycieczkę. W ten sposób zaoszczędzimy wiele godzin, które przeznaczyć możemy na rzeczy zdecydowanie bardziej przyjemne.

Przeczytano 655 razy.

3.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA