ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558478641, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
Moda Articles (Page 2)
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Stare jest modne

Moda na ubrania z dawnych lat jest widoczna wszędzie . Oldschoolowe czapki z daszkiem z pewnością dzisiaj są znane niemal każdemu zwłaszcza młodym ludziom, którzy coraz częściej wybierają je jako nieodłączny element ich garderoby. Uważają je obecnie za hit i niemal obowiązkowy przedmiot, bez tego nie czuja się bowiem modnie. Nawet najbardziej znane gwiazdy filmu czy muzyki można dzisiaj coraz częściej zobaczyć w takich właśnie czapkach.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 371 razy.

4.0/5(1 votes)

Wraca moda na stare ciuchy

Oldschool to określenie, stosowane przede wszystkim w odniesieniu do ubrań. Zazwyczaj oznacza ono nowe ubrania, wzorowane jednak zarówno pod względem wyglądu jak też bardzo często materiału wykonania na ubraniach modnych kilka czy nawet kilkanaście lat temu. Obecnie moda na ubrania z tamtych lat jest bowiem bardzo popularna, coraz więcej osób wybiera takie właśnie ubrania.

Czapki oldschool są bardzo modne, dlatego też nie dziwi fakt, że na rynku jest ich coraz więcej. firmy zajmujące się produkcją odzieży doskonale wiedzą, że każdy klient poszukuje czegoś innego, dlatego też bardzo często prezentują bardzo wiele produktów, co sprawia, że ich oferta jest dla klientów korzystna. Zazwyczaj czapki tego typu są dodatkiem do innych ubrań z tego typu kolekcji.

Moda na ubrania z dawnych lat wraca, przede wszystkim ze względu na ich niezwykłą kolorystykę oraz bardzo często formy ubrań, niezwykle wygodne. Dlatego też nie dziwi fakt, iż obecnie ubrania w tym stylu produkuje niemal każda firma odzieżowa, zwłaszcza te które zajmują się produkcja ubrań dla młodych ludzi. To właśnie oni bowiem najczęściej wykazują nimi zainteresowanie.

Bez problemu ubrania tego typu można kupić na przykład w Internecie, jest bardzo wiele sklepów zajmujących się sprzedażą ubrań w stylu oldschool. Ponieważ sklepy online bardzo często oferują o wiele bardziej przystępne ceny niż sklepy stacjonarne, nie dziwi coraz większa ich popularność i coraz większa ilość prezentowanych w nich produktów. Dzięki temu sklepy mogą liczyć na coraz większą ilość klientów.

Przeczytano 330 razy.

5.0/5(1 votes)

Spodnie na ciepłe dni

Wiosna to czas, kiedy wszyscy myślą o zrzuceniu swoich ciężkich ubrań i zakładają coś lekkiego. Każdy ma dość długich spodni, dlatego kiedy tylko zrobi się trochę cieplej zaczyna zakładać się krótkie spodnie. Są one wygodne i można czuć się komfortowo. Od razu można poczuć się lepiej. Ubrania na wiosnę i lato powinno się kupować z cienkiego materiału. Warto także pomyśleć o kolorach. Jest to czas, kiedy trzeba się bawić kolorami.

Spodnie mogą być bardzo krótkie, do kolan lub trzy czwarte. W okresie wiosennym i letnim to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście w chłodne dni spodnie, które będą krótsze także się sprawdzą, ponieważ w przypadku kobiet można założyć rajstopy. Doskonałe są zarówno latem jak i zimą, tylko trzeba odpowiednio dobrać dodatki.

Spodnie mogą być na zamek lub na gumkę. Wszystko zależy co i komu się podoba. Spodnie na gumkę są oczywiście wygodniejsze, ale nie w każdej sytuacji pasują. Wszystko zależy od fasonu i sytuacji gdzie się je ubiera. Zawsze powinno się ubierać odpowiednio. Nie bez znaczenie jest także materiał z jakich spodnie są wykonane. Zarówno krótkie jak i długie mogą być z jeansu, sztruksu, poliester i wielu innych.

Od materiału zależy jak się będzie nosić ubrania. Powinien być wygodny, jeśli spodenki mają być noszone na co dzień. Każdy w domu woli ubierać się luźno, gdyż wtedy czuje się komfortowo. Jeansy nadają się natomiast wszędzie. Nawet krótkie można nosić zimą, ponieważ doskonale komponują się z kozakami i zimową kurtką lub płaszczem. Najważniejsze jest to, by umieć się dobrze ubrać.

Przeczytano 543 razy.

Oceń jako pierwszy

Spodenki na lato

Każdy wtedy stara się ładnie ubierać i oczywiście pokazuje się więcej ciała. W tym czasie, kiedy jest bardzo gorąco kobiety i mężczyźni zakładają tylko to co muszą. Zazwyczaj są to krótkie spodenki i bluzka na ramiączkach. Mężczyźni nierzadko wychodzą bez koszulki, choć nie wszędzie wygląda to stosownie. Ważne by w tym czasie także ubierać się stosownie. Mimo że lato nie można odsłaniać w miejscu publicznym zbyt wiele ciała.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 284 razy.

Oceń jako pierwszy

Idealne spodnie to ciężka sprawa

Dobrze dobrane długie spodnie są w zasadzie niezbędnym elementem garderoby, zwłaszcza gdy chodzi o szafę panów. Różnorodność materiałów, z jakich się je wykonuje oraz modeli sprawia, że każdy bez problemu może kupić takie, jakie mu najbardziej odpowiadają. Długie spodnie dla mężczyzn produkowane są zarówno jako eleganckie elementy ubioru oraz te sportowe, przeznaczone do noszenia na co dzień oraz do uprawiania sportu.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 532 razy.

Oceń jako pierwszy