ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558478317, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'td60hi8m64hraik73nneitp113'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1481
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 758 WHERE article_id = 1481 LIMIT 1
---
Dobra odzież w lato to podstawa
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 7 Oct 2014

Dobra odzież w lato to podstawa

Lato to okres, w którym bardzo ważne jest przede wszystkim dobranie odpowiedniej odzieży. Dzięki niej bowiem możemy czuć się wygodnie oraz nie będzie nam gorąco. Najważniejszym elementem letniego stroju bardzo często są przede wszystkim krótkie spodnie, oczywiście wykonane z odpowiedniego, przewiewnego materiału.

Dzisiaj krótkie spodenki są produkowane w niezwykle dużej ilości, gdy chodzi o wzory. Dzięki temu każdy bez problemu może dobrać takie, które spełniają jego oczekiwania i wymagania pod każdym względem. Różne ich długości i rozmiary bez problemu pozwalają dobrać jak najbardziej odpowiednie zarówno do stylu ubierania, jak też do sylwetki.

Krótkie spodenki dla kobiet zazwyczaj wykonywane są z innych materiałów, niż te przeznaczone dla mężczyzn. Dla pan bardzo często produkuje się je z dodatkiem szlachetnych włókien, co sprawia, że bez problemu mogą one być noszone na przykład do pracy jako element eleganckiego stroju. Są jednak jednocześnie niezwykle wygodne. Nie dziwi więc fakt ich coraz większej popularności na rynku oraz coraz większej ilości stosowanych do ich produkcji, przewiewnych materiałów.

Dla panów zazwyczaj w znacznej większości produkuje się spodenki w stylu sportowym. Mężczyźni bowiem gdy chodzi o eleganckie ubiory zazwyczaj nie uznają krótkich spodenek, stanowią one w ich garderobie strój swobodny i sportowy. Zazwyczaj panowie mają wybór pomiędzy spodenkami do kolan lub krótszymi. Zdaniem ich bowiem te właśnie są najbardziej wygodne i dlatego też stanowią najczęściej kupowane na rynku.

Przeczytano 757 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA