ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558481318, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
Motoryzacja Articles (Page 2)
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Giełdy samochodowe i ich popularność

Określone marki samochodów cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością jednak ich ceny są bardzo wysokie w porównaniu do aut innych marek oraz innych krajów. Dlatego też powstały giełdy samochodowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które mają zamiar kupić dobry, zadbany samochód w okazyjnej cenie. Niestety, zakup samochodu na giełdzie wiąże się z wieloma, niekiedy, przykrymi niespodziankami, jeżeli wybierzemy złego sprzedającego.

trans.gif

czytaj cały artykuł

Przeczytano 552 razy.

Oceń jako pierwszy

Klimatyzacja w samochodach i dbanie o nią

Serwis samochodowy jest miejscem często odwiedzanym przez większość z nas. Samochody często mają drobne usterki jak i poważne uszkodzenia. Są też elementy które mimo iż działają sprawnie bez corocznych zabiegów kosmetycznych mogą mieć na nas szkodliwy wpływ. Takim elementem jest klimatyzacja. Mimo że pozornie wszystko wygląda jak należy to wewnątrz zalegają się licznie bakterie, grzyby i pleśń. Wdychamy wtedy te wszystkie szkodliwe substancje co może poważnie zagrozić naszemu zdrowiu.

Serwis samochodowy w swojej ofercie dotyczącej klimatyzacji stosuje przede wszystkim odgrzybianie i dezynfekcje a także napełnia klimatyzację. Powyższe zabiegi sprawiają ,że klimatyzacja odzyskuje sprawność z dawnych lat a zarazem nie szkodzi zdrowiu. taki właśnie serwis zwykle nie przekracza kosztu 200 zł. Oczywiście uszkodzenia mechaniczne naszej Klimy to znaczne wyższe koszty zwłaszcza gdy uszkodzeniu ulega ważny element układu. Dlatego warto co roku przeprowadzić przegląd aby uniknąć przykrych konsekwencji i mieć pewność że klimatyzacja w naszym samochodzie działa bezbłędnie.

Obecnie klimatyzacja przez większość producentów aut jest montowana seryjnie. Szczególnie przydatna bywa zwłaszcza w czasie lata, podczas niezwykle wysokich i uciążliwych temperatur. Działa zazwyczaj dość szybko, wystarczy jedynie kilka minut, aby temperatura w samochodzie osiągnęła wymagany przez nas poziom. Na rynku pojawia się także coraz więcej produktów, które mają sprawiać, że korzystanie z niej będzie o wiele przyjemniejsze, jak na przykład specjalne odświeżacze do klimatyzacji, dzięki którym wydobywający się z niej zapach jest o wiele przyjemniejszy. Można je dzisiaj kupić bez problemu w każdym sklepie, w którym sprzedaje się produkty przeznaczone do pielęgnacji aut.

Przeczytano 629 razy.

Oceń jako pierwszy

Gdzie szukać ogłoszeń motoryzacyjnych?

Chcąc kupić samochód, powinniśmy szukać ogłoszeń niemal wszędzie. Ogłoszenia sprzedaży samochodów są dzisiaj obecne w sieci, prasie, i dokoła nas. Na każdym kroku widzimy auta z kartami przyklejonymi do szyb, na których widnieje oferta sprzedaży, kwota oraz rocznik i przebieg pojazdu.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 816 razy.

Oceń jako pierwszy

Jak napisać dobre ogłoszenie motoryzacyjne

Decydując się na sprzedaż auta, na przykład poprzez Internet, warto jest dokładnie przemyśleć, jak skonstruować ogłoszenie, aby zainteresowało ono jak największą ilość zainteresowanych osób. Jednak nie każdy wie jak prawidłowo napisać ogłoszenie motoryzacyjne aby zachęcić tym samym do zakupu potencjalnego kupującego, albo jakie dane podać, aby wywołało ono jak największe zainteresowanie.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 583 razy.

2.0/5(1 votes)

Ogłoszenia motoryzacyjne w Internecie

Internet to skarbnica wszelkiego rodzaju ogłoszeń. Istnieje bardzo dużo witryn oferujących ogłoszenia motoryzacyjne kupna i sprzedaży, przez co wzrasta zainteresowanie właśnie tego rodzaju zakupami. Ogłoszenia motoryzacyjne umieszczone w Internecie nie zawsze dotyczą samochodów osobowych. Można również znaleźć oferty sprzedaży motorów, ciężarówek, samochodów dostawczych czy traktorów.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 616 razy.

Oceń jako pierwszy