TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 29 May 2015

Awaria samochodu na Autostradzie.

Pomoc drogowa w razie awarii samochodu.

Awaria samochodu na Autostradzie nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć podczas wycieczki. Fakt iż samochody pędzące ponad 100km/h wprawia w zakłopotanie podczas postoju na poboczu. Dlatego też w przepisach ruchu drogowego jest podpunkt mówiący o zakazie zatrzymywania na autostradzie wynikający z obawy o bezpieczeństwo.

 images.jpg

W sytuacjach awaryjnych takich jak awaria samochodu powinniśmy wyjść z pojazdu mając na sobie kamizelkę informującą i znacznie polepszającą widoczność człowieka na poboczu. Powinno się również zostawić pojazd na światłach awaryjnych oraz 100m od pojazdu umieścić trójkąt ostrzegawczy.

W sytuacji gdy nie będziemy mogli poradzić sobie z usterką powinniśmy jak najszybciej wezwać fachowców. ANHOL pomoc drogowa Gorzów jest jedną z firm która pomaga w takich sytuacjach w woj. lubuskim i w Niemczech w okolicach Berlina.

Podczas wzywania pomocy powinniśmy postarać się określić nasze położenie. Możemy to zrobić dość precyzyjnie spisując numer z najbliższego słupka, pachołka znajdującego się na poboczu i podając firmie ratowniczej co zdecydowanie przyśpieszy lokalizację Państwa i zorganizowanie jak najszybszego dojazdu do Państwa.

Oszuści na drodze

Podczas zgłaszania i podejmowania decyzji , że wybierają Państwo daną firmę do wykonania zlecenia należy wcześniej telefonicznie uzgodnić warunki finansowe. Oczywiście po wykonaniu zlecenia trzeba będzie zapłacić i jakie będzie nasze zdziwienie gdy nie uzgodnimy ceny, a firma zażąda dużej gotówki wiedząc, że nie mają Państwo wyboru i muszą zapłacić. Aby ustrzec się przed takimi sytuacjami pamiętajcie aby zawsze uzgodnić cenę. W pospiechu i zdenerwowaniu przez zaistniałą sytuację zdarza się, że tak ważnej sprawy nie uzgodnimy co później doprowadza do nieporozumienia pomiędzy zleceniodawcą , a wykonawcą zlecenia.

 

Przeczytano 387 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA