TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 19 Mar 2015

Niskopodwozie - giełda transportowa

1.jpgW dzisiejszych czasach  mało kto wyobraża dobie  życie bez internetu.

Co by było gdy taka sieć nie istniała.

Gdzie byśmy szukali pracy. 99% ludności szuka jej właśnie w internecie na różnego typu serwisach, portalach.

Jeżeli nie zamiwżamy szukać pracy i nie chcemy pracować u kogoś tylko na własny rachunek, czyli zakładamy własna firmę. A teraz pytanie jaka branża. Aktualnie z najbardziej rozwiniętych branż są budownictwo oraz transport. Jak by można połączyć dwie dziedziny.

Można być np. kierowcą transportu niskopodwozie. Zakupujemy ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową i ruszamy. Ale gdzie? Musimy poszukac sobie jakichś zleceń. Służą do tego specjalistyczne serwisy portale.

Takich w sieci jest bardzo dużo, tylko nie wszystkie są warte polecenia.

W takim celu wpisujemy w wyszukiwarkę słowa które najbardziej odpowiadają takiej dziedzinie czyli: np. niskopodwozie, czy giełda transportowa. Na pierwszej strony wyskakuja najlepsze strony warte polecenia. Jednym z takich serwisów jest www.niskopodwozie.pl Jest to serwis przeznaczony dla kierowców którzy jeżdżą specjalistycznymi naczepami. 

Na nim można znaleźć giełdę tarnsportową, parking dla tir, czy tablica ogłoszeń. Mozna się wystawiać i sprzedawąć swoje przedmioty.

Jeżeli myślicie nad założeniem własnego biznesu to transport niskopodwzie jest strzałem w dziesiątkę.

Masz niskopodwozie szukasz zleceń. I znajdujesz. Masz przewieźć dużą koparkę dużej firmy budowlanej z Krakowa do Gdańska. To już właśnie szukasz zleceń na trasę powrotną czyli z Gdańska do Karkowa. Umieszczasz ogłoszenie że w dniu tym i tym wracasz i możesz przewieść jakichś ładunek. Nie traciz pieniędzy i zarabiasz. Potem umieszczasz następne ogłoszenia i zleceń masz coraz więcej i więcej.

niskopodwozie.pl

serwis- giełda transportowa

Przeczytano 393 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA