TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 13 Oct 2015

Odchudzanie

appetizer-21524_640.jpgJednym z ważnych elementów w procesie odchudzania jest wybór stosownej diety. Jest ona nieodłącznym elementem każdej kuracji odchudzającej i bez niej nie mamy żadnych szans na to, aby się odchudzić. Jeśli spojrzymy na ilość różnych diet, które wymyślono w kontekście odchudzania, to na pewno moglibyśmy mieć spory problem z wyborem tej jednej właściwej.

Jest ich na tyle dużo, że wybór tej odpowiedniej nie zawsze jest prosty. W takiej sytuacji możemy oczywiście zdecydować się na jedną z nich lub też na skorzystanie z pomocy dietetyka. Proponowane diety są bardzo różne. Wśród nich możemy znaleźć dietę odchudzającą zależną od wielkości naszej dłoni. Może to wydawać się pewnym absurdem, aczkolwiek to wielkość naszej dłoni jest pewnym wyznacznikiem wielkości naszego żołądka. W oparciu o tę zasadę powstała dieta garstkowa.

Zdrowe odchudzanie

Dieta ta służy odchudzaniu się, skurczeniu naszego żołądka, a więc jednocześnie też spowodowaniu, że będziemy mieli mniejszy apetyt. Dodatkowo dieta garstkowa przyczynia się także do usunięcia z ludzkiego organizmu wszelkich toksyn. Dieta garstkowa opiera się na bardzo prostej zasadzie. Dana osoba na jeden posiłek nie powinna zjeść więcej niż jest w stanie zmieścić w swojej dłoni. Mniej więcej ilość pokarmu przyjmowanego w ciągu jednego posiłku oscyluje wokół 250 gramów. Jest to wartość przybliżona, gdyż oczywiście każdy może mieć nieco inną pojemność dłoni. Ważne jest także, aby przyjmować każdego dnia, co najmniej pięć posiłków, aby przy okazji odchudzania nie zaniedbać naszego zdrowia. Twórcy diety garstkowej wyróżnili także kilka produktów, które warto codziennie, a przynajmniej często spożywać. Między innymi możemy tutaj wskazać na produkty pełnoziarniste, chude mięso, surowe lub gotowane na parze warzywa i owoce oraz produkty, które w jak najmniejszym stopniu są przetworzone. Dieta garstkowa jest z pewnością skuteczna, ale z drugiej strony wymaga od danej osoby sporej dawki silnej woli, gdyż ilość przyjmowanego posiłku często nie jest współmierna do aktualnego apetytu. Tak jest na pewno na samym początku stosowania diety.

Artykuł powstał przy współprazy z ar.pl

Przeczytano 390 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA