TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Walizki na kółkach dla dzieci podróżne

Walizki na kółkach podróżne dla dzieciaków, czy to jest dobry pomysł na prezent, i czy w ogóle warto kupować takie cuda?

Może trzeba jednak postawić pytanie inaczej, czy chcę żeby moje dziecko uczyło się, było samodzielne i odpowiedzialne, a do tego robiło to z uśmiechem i szczęściem? Myślę, że pytanie jest dość retoryczne, bo chyba każdy rodzić odpowie tak, a jeśli tak, to uwierzcie mi walizki na kółkach dla dziecie, to znakomity podarunek.czytaj cały artykuł

Przeczytano 1732 razy.

Oceń jako pierwszy

O firmie transportowej

aa.jpgFirma Grot - Transport świadczy usługi na terenie całej Polski i innych krajów UE. Poza kilkunastoletnią tradycją i doświadczoną kadrą, firma może poszczycić się tym, co w tej branży najważniejsze – gronem stałych, zadowolonych Klientów. Pracownicy Grot - Transport za każdym razem stają na wysokości zadania, traktując powierzony im towar w taki sposób, w jaki traktowaliby własny. Szanują czas swoich Klientów, zawsze dokładając wszelkich starań by nawet pomimo niesprzyjających warunków i okoliczności, dotrzeć na czas pod wyznaczony adres.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 1368 razy.

5.0/5(1 votes)

Last minute do Bułgarii

1.jpgWycieczka last minute Bułgaria jest państwem położonym na zachodnim brzegu Morza Czarnego. Jest on otoczony przez Rumunię na północy, na północnym zachodzie Serbii, Republika Macedonii na południowym zachodzie, Grecja na południu i na południowym wschodzie Turcji. Dzięki położeniu w pobliżu Cieśniny tureckie oznacza głównych szlaków lądowych z Europy do Bliskiego Wschodu i Azji przejść przez Bułgarię.

Wycieczka last minute Bułgaria to nie powtarzalna okazja, aby zobaczyć ten przepiękny kraj.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 1251 razy.

4.0/5(1 votes)

Co oznacza all inclusive ?

Sama definicja „all inclusive” to w dosłownym tłumaczeniu „wszystko w cenie”. W hotelarstwie określenie all inclusive oznacza formułę wyżywienia, która obejmuje poza regularnymi posiłkami (śniadanie, obiad i kolacja) napoje i alkohole w nielimitowanych ilościach oraz dodatkowe posiłki i przekąski w wyznaczonych przez hotel godzinach. Hotelarze często w formule all inclusive serwują gościom kawę i herbatę w wyznaczonych godzinach, lody, ciasta i ciastka. Zwięźle tłumacząc, wszystko w cenie oznacza, że podczas takich wakacji nie ma potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na posiłki ani napoje. To doskonała oszczędność, szczególnie kiedy decydujemy się na rodzinne wakacje z dziećmi.

Na przełomie lat all inclusive rozwijało się wraz z rozwojem turystyki oraz potrzeb klientów. Powstały liczne odmiany all inclusive, jednak zawsze należy dokładnie zapoznać się z opisem all inclusive przy wyborze hotelu abyśmy na miejscu nie byli niczym zaskoczeni.czytaj cały artykuł

Przeczytano 997 razy.

5.0/5(1 votes)

Hotele dla dorosłych, czyli wakacje bez dzieci coraz bardziej popularne wśród Klientów

Wiele osób korzystających z uroków wakacji za granicą nie raz narzekało na hałas oraz na dzieci pluskających się w basenie. Dzieci, choć są wspaniałe, jednak generują nieco dużo hałasu, co wynika z ich natury. Otóż jest na ten problem rozwiązanie dla osób, które potrzebują spokoju, relaksu aby móc w końcu chociażby przeczytać książkę, którą kupili kilka miesięcy temu, a ciągle brakowało na nią czasu przez codzienne obowiązki czy też po prostu w spokoju poopalać się na leżaku czy popływać w basenie. Okazuje się jednak, że takich rozwiązań nie poszukują tylko single czy pary, ale również pary posiadające dzieci, ale chcące nieco odetchnąć od codziennego pędu.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 725 razy.

5.0/5(1 votes)