TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 26 Jan 2015

Hotele dla dorosłych, czyli wakacje bez dzieci coraz bardziej popularne wśród Klientów

Wiele osób korzystających z uroków wakacji za granicą nie raz narzekało na hałas oraz na dzieci pluskających się w basenie. Dzieci, choć są wspaniałe, jednak generują nieco dużo hałasu, co wynika z ich natury. Otóż jest na ten problem rozwiązanie dla osób, które potrzebują spokoju, relaksu aby móc w końcu chociażby przeczytać książkę, którą kupili kilka miesięcy temu, a ciągle brakowało na nią czasu przez codzienne obowiązki czy też po prostu w spokoju poopalać się na leżaku czy popływać w basenie. Okazuje się jednak, że takich rozwiązań nie poszukują tylko single czy pary, ale również pary posiadające dzieci, ale chcące nieco odetchnąć od codziennego pędu.

Wspomniane hotele dla dorosłych, to nic innego jak hotele, w których nie będzie dzieci. Hotele przyjmują tylko dorosłych gości, zatem mamy gwarancję iż trafimy na miejscu na osoby, którym przyświeca podobny cel wakacyjny jak nam. Hotele w ofercie Biura Podróży Only 5 Stars to obiekty przyjmujące najczęściej gości, którzy mają ukończone minimum 16-18 lat. Klienci naszego Biura znajdą obiekty dla dorosłych w popularnych kierunkach jak Turcja, Grecja czy Hiszpania, ale również na Dominikanie, Malediwach, Jamajce, w Meksyku czy na Kubie.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że hotele z Koncepcji 18+ to nie tylko cisza i komfort. Większość z hoteli w naszej ofercie posiada dogodne położenie względem plaży, ale również położenie w niedalekiej odległości względem rozrywek kurortu. Nasi Klienci cenią sobie również atrakcje jakie przygotowują hotelarze, a warto tutaj wspomnieć o zajęciach sportowych, joga, medytacje, wellness oraz spa. Niektóre hotele wyróżniają się atrakcjami jak nauka tańca latynoamerykańskiego lub nauka języków obcych. Inne proponują kursy nurkowania czy windsurfingu, wycieczki łodzią ze szklanym dnem czy też zajęcia z golfa.

Ceny pobytów w hotelach w Koncepcji Hotele 18+ nie odbiegają od standardowych cen wakacji. 

Only 5 Stars

Przeczytano 700 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA