ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558477859, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 775
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 740 WHERE article_id = 775 LIMIT 1
---
Kraków - Stare Miasto
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 8 Oct 2014

Kraków - Stare Miasto

Najstarszym obszarem w Krakowie, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO jest Stare Miasto. To dosyć spory rejon otoczony zewsząd słynnymi plantami. W skład Starego Miasta wchodzi miedzy innymi Rynek Główny, Kościół Mariacki, Brama Floriańska, Barbakan.

trans.gif

Kraków, a zwłaszcza Stare Miasto każdego roku przyciągają miliony turystów. Dzięki uniknięciu poważniejszych zniszczeń oraz ważnych wydarzeń historycznych, Stare Miasto pozostało praktycznie w swej niezmienionej formie. Centralnym punktem Starego Miasta jest Rynek Główny, który będąc placem o wymiarach 200 na 200 metrów stanowi jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Na Rynku znajdują się słynne sukiennice, pomnik Adama Mickiewicza, wieża ratuszowa, a tuż obok niego stoi Kościół Mariacki, z którego wieży odgrywany jest hejnał mariacki. Oprócz tego na Rynku znajdują się słynne kawiarnie i restauracje, jak choćby „Piwnica pod Baranami”, „Pod Jaszczurami”.

Będąc w Starym mieście nie powinniśmy pominąć dawnych murów obronnych oraz fortyfikacji, jak choćby bramy Floriańskiej oraz Barbakanu. Jeśli zależy nam na chwilowym odpoczynku na świeżym powietrzu, to wokół Starego Miasta rozciągają się znane krakowskie planty, czyli zespół ośmiu ogrodów, w których znajdują się liczne dzieła sztuki. Ponadto wokół plantów rozciągają się zabytkowe kamienice oraz kościoły i baszty. Planty mogą być idealnym miejscem do odpoczynku od gwarnego i tłocznego centrum.

Koniecznie trzeba odwiedzić Kraków i zobaczyć, jakim znakomitym miejscem jest Stare Miasto, a zwłaszcza Główny Rynek.

Przeczytano 739 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA