ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1555914552, active_ip = '3.80.128.196', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'n2v6q4cueoi3afs20o6vhfqs65'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.128.196'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 774
---
Muzea
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 8 Oct 2014

Muzea

Kraków to zdecydowanie miasto muzeów, w którym każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Na terenie miasta znajduje się wiele tego typu obiektów, które odnoszą się zarówno do sztuki, architektury, historii, jak i nauki. Wobec tego można wybrać dla siebie bardzo interesujący plan zwiedzania, który pozwoli na zobaczenie wszystkiego, co nas najbardziej interesuje.

trans.gif Z jednej strony możemy postawić na zwiedzanie statycznych form, jak obrazy, rzeźby, obiekty naukowe, a z drugiej strony możemy wybrać bardzo atrakcyjne oferty, jak choćby Kopalnia soli w Wieliczce. Zdecydowanie mamy tak wieli wybór, iż trudno nam się będzie zdecydować na zwiedzenie najważniejszych obiektów, tym bardziej, gdy mamy także do zobaczenia liczne zabytki i atrakcje w samym mieście. Dlatego warto wcześniej zaplanować wszystkie wejścia do muzeów.

Z pewnością oprócz Kopalni soli w Wieliczce, warto zobaczyć Muzeum Książąt Czartoryskich, w którym to znajduje się najsłynniejszy i najcenniejszy obraz w polskim muzealnictwie, a mianowicie „Dama z Łasiczką” autorstwa Leonarda Da Vinci. Ponadto warto zobaczyć fabrykę Oskara Schindlera, która została ostatnimi czasy przekształcona w muzeum. Podczas wizyty na popularnym Kopcu Kościuszki będziemy mieć okazję do zwiedzenia tamtejszego muzeum związanego z tą bardzo ważna postacią w naszej historii.

Zdecydowanie Kraków jest miastem nastawionym na osoby, które preferują zwiedzanie muzeów. Od nas samych tylko i wyłącznie zależy, do jakiego obiektu się udamy, a takich muzeów mamy co najmniej kilkadziesiąt!

Przeczytano 620 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA