TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Sytuacja gospodarcza Polski

Bardzo wiele mówi się ostatnimi czasy o takim zjawisku jak kryzys, ale jak zapewniają nas nasze polskie władze, Polska póki co z owego kryzysu wychodzi dość obroną ręką. Jak zatem jest naprawdę? Jeśli chodzi o polską gospodarkę, rzeczywiście nie ma się ona najgorzej - w porównaniu z tym w jak wielkim kryzysie pogrążone są inne kraje Europy. Jednak porównania porównaniami, ale przeciętnego Polaka nie interesują przecież żadne statystyki i wykresy, a to co jest tu i teraz, to w jaki sposób wspomniany kryzys przekłada się na niego, na jego zarobki i ogólną sytuację.

Choć polska gospodarka ma się całkiem nieźle i faktycznie największa fala kryzysu ją ominęła to jednak nie jest tak, że nikogo on nie dotknął. Każdy z nas na pewno słyszał choć o kilku dużych firmach, które zmuszone były ogłosić upadłość. Przedsiębiorcy muszą zatem zadbać o swoje interesy jeszcze lepiej niż dotychczas i dostosować działalność do obecnie panującej sytuacji nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 189 razy.

Oceń jako pierwszy