ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558480816, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 830
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 611 WHERE article_id = 830 LIMIT 1
---
Międzynarodowe operacje finasowe
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 19 Sep 2014

Międzynarodowe operacje finasowe

Operacje finansowe przeprowadzane na międzynarodowych rynkach finansowych stają się coraz bardziej skomplikowane jak również coraz bardziej ryzykowne. Powstają nowe instrumenty pochodne, które choć pozwalają zarobić to jednak są bardzo niebezpieczne i generują spore ryzyko. Jednak osoby, których specjalizacją są finanse międzynarodowe starają się wykorzystać te instrumenty do osiągnięcia zysków. W zasadzie takie operacje mogą w skuteczny sposób prowadzić jedynie podmioty posiadające znaczne środki kapitałowe jednak ostatnie lata pokazały, iż także w ich przypadku finanse mogą zostać zachwiane w skutek zbyt dużego zaangażowania w ryzykowne inwestycje.

Niestety również przedsiębiorstwa, które zajmują się działalnością wytwórczą uległy pokusie szybkiego wzbogacenia się na operacjach finansowych. Jednak doświadczenia pokazują znakomicie, iż w zdecydowanej większości ich finanse tylko straciły na takiej działalności a kilka przedsiębiorstw znalazło się na skraju upadku. Bolesna lekcja początkowo podziałała orzeźwiająco, lecz stosunkowo wcześnie została zapomniana i obecnie znów widoczna jest tendencja do powrotu niebezpiecznych inwestycji finansowych.

Jedynym skutecznym środkiem wydaje się kontrola akcjonariuszy wymuszających na kierownictwie przedsiębiorstw zmianę polityki. Tylko w ten sposób finanse przedsiębiorstw mogą wrócić na właściwą drogę i rozpocznie się właściwe myślenie o działaniu firmy. W przeciwnym wypadku zagmatwane finanse staną się kolejnym sposobem na niebezpieczne operacje finansowe.

Przeczytano 610 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA